fryzjer

Nr oferty: PSZ-ZOPS/21534296Dodane przez: Pracodawca

Miejsce pracy: 15 sierpnia 40, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Wykonywanie usług fryzjerskich damskich i męskich
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.04.2021
Wynagrodzenie brutto: do 1 400
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • książeczka sanepidu
    • fryzjer - czeladnik, podstawowe umiejętności wykonywanie usług fryzjerskich
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Małgorzata Winnicka Fryzjerstwo
      Adres: 15 sierpnia 40, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Małgorzata Winnicka
      Numer telefonu: 693729554
      Język aplikacji:
      Wymagane dokumenty: Nie dotyczy. Oferta stażu lub praktyki.
      przekazania dokumentów:
      • inny: bezpośrednio w siedzibie firmy
      SPRZĄTANIE, UTRZYMYWANIE CZYSTOŚCI
      StPr/21/0175
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      prace związane z utrzymaniem zieleni miejskiej i oczyszczania miasta
      StPr/21/0176
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Prace związane z utrzymaniem zieleni miejskiej i oczyszczania miasta.
      StPr/21/0165

      CZYNNOŚCI MAGAZYNOWE ZWIĄZANE Z PAKOWANIEM I MAGAZYNOWANIEM
      StPr/21/0167

      Prace związane z pakowaniem towaru, prace ze skanerem.
      StPr/21/0158

      Prace związane z pakowaniem towaru, praca ze skanerem.1
      StPr/21/0155

      Pomoc w przygotowywaniu potraw, utrzymanie czystości na stanowisku pracy.
      StPr/21/0156

      • Diagnozowanie i naprawa sprzętu AGD Zepter • Ocena stanu technicznego wyrobów i towarów • Wycena napraw • Doświadczenie techniczne
      StPr/21/0142
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Sprzedaż kosmetyków, chemii gospodarczej.
      StPr/21/0131

      Wykonywanie usług fryzjerskich damskich i męskich
      PSZ-ZOPS/21534296
      wynagrodzenie od do 1 400