Operator koparko-ładowarki

Miejsce pracy: Stefana Żeromskiego 30A, 95-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: obsługa koparko-ładowarki, inne prace zlecone przez kierownika budowy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 02.10.2020
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Operator koparkoładowarki (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 5)
      Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE ARKOMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: NOWOWIEJSKA 38, 06-500 Mława, powiat: mławski, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Krzysztof Barszczewski
      Numer telefonu: 693320745
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: -
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 08.00-16.00
      Prace magazynowe, praca ze skanerem,magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów.
      StPr/20/0722
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      Udział w procesie zatrudniania i rekrutacji pracowników,
      StPr/20/0726

      Koordynowanie pracy grupy pracowników
      StPr/20/0728

      Prace związane z pakowaniem towaru, praca ze skanerem.
      StPr/20/0718

      sprzedaż art.medycznych za gotówkę i na refundację, bezpośrednia sprzedaż sprzętu ortopedycznego, medycznego, rehabilitacyjnego, obsługa kasy fiskalnej, znajomość programu Subiekt
      StPr/20/0686
      wynagrodzenie od od 3 138 PLN

      montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną, montaż systemów elektrycznych oraz szaf sterowniczych
      StPr/20/0679
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      obsługa koparko-ładowarki, inne prace zlecone przez kierownika budowy
      StPr/20/0667
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      Wystawianie faktur, kompletowanie i porządkowanie dokumentów, bieżące prace biurowo-administracyjne.
      StPr/20/0656
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Organizacja i realizacja transportu towarów busami do 3,5t po Europie
      StPr/20/0657
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Ochrona obiektu logistycznego, kontrola osób wchodzących na obiekt, wypełnianie dokumentów.
      StPr/20/0643