Spedytor

Miejsce pracy: Dachowa 16a, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Organizacja i realizacja transportu towarów busami do 3,5t po Europie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 12.10.2020
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Język:
    • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • biegła znajomość obsługi komputera
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: [Umiejętność 1] : znajomość giełd transportowych
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Firma Em-Trans Emil Graszka
        Adres: Szkolna 5, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 692476957
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Brak danych.
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        Prace magazynowe, praca ze skanerem,magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów.
        StPr/20/0722
        wynagrodzenie od od 17 PLN

        Udział w procesie zatrudniania i rekrutacji pracowników,
        StPr/20/0726

        Koordynowanie pracy grupy pracowników
        StPr/20/0728

        Prace związane z pakowaniem towaru, praca ze skanerem.
        StPr/20/0718

        sprzedaż art.medycznych za gotówkę i na refundację, bezpośrednia sprzedaż sprzętu ortopedycznego, medycznego, rehabilitacyjnego, obsługa kasy fiskalnej, znajomość programu Subiekt
        StPr/20/0686
        wynagrodzenie od od 3 138 PLN

        montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną, montaż systemów elektrycznych oraz szaf sterowniczych
        StPr/20/0679
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        obsługa koparko-ładowarki, inne prace zlecone przez kierownika budowy
        StPr/20/0667
        wynagrodzenie od od 4 500 PLN

        Wystawianie faktur, kompletowanie i porządkowanie dokumentów, bieżące prace biurowo-administracyjne.
        StPr/20/0656
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Organizacja i realizacja transportu towarów busami do 3,5t po Europie
        StPr/20/0657
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        Ochrona obiektu logistycznego, kontrola osób wchodzących na obiekt, wypełnianie dokumentów.
        StPr/20/0643