Pracownik ochrony

Miejsce pracy: 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Ochrona obiektu logistycznego, kontrola osób wchodzących na obiekt, wypełnianie dokumentów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 28.09.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Znajomość obsługi komputra. Dokładność, spostrzegawczość, niekaralność.
    Pracodawca: EVO SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Adres: DŁUGA 12B, 06-500 Mława, powiat: mławski, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 221255014 w.1
    E-mail: rekrutacja@evosolutions.com.ol
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV oraz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    Magazynowanie, przygotowanie towarów do wysyłki.
    StPr/20/0711
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    PROWADZENIE POJAZDU, ZAŁADUNEK I ROZŁADUNEK , DOSTARCZANIE ŁADUNKU W WYZNACZONE MIEJSCA NA TERENACH POLSKI I KRAJÓW EU
    StPr/20/0706
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    EWIDENCJA ŁADUNKÓW PRZYCHODZĄCYCH, EWIDENCJA ŁADUNKÓW WYDAWANYCH, PROWADZENIE PROGRAMU MAGAZYN, PAKOWANIE I ŁADOWANIE NA PALETY, NAKLEJANIE ETYKIET, ZAPEWNIENIE ODPOWIEDNICH WARUNKÓW PRZECHOWYWANIA, PROWADZENIE ODPOWIEDNIEJ DOKUMENTACJI
    StPr/20/0707
    wynagrodzenie od od 1 400 PLN

    StPr/20/0708

    sprzedaż art.medycznych za gotówkę i na refundację, bezpośrednia sprzedaż sprzętu ortopedycznego, medycznego, rehabilitacyjnego, obsługa kasy fiskalnej, znajomość programu Subiekt
    StPr/20/0686
    wynagrodzenie od od 3 138 PLN

    montaż reklam w terenie
    StPr/20/0687
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    wykańczanie odzieży po prasowaniu, składanie, pakowanie, obsługa klienta
    StPr/20/0677

    montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną, montaż systemów elektrycznych oraz szaf sterowniczych
    StPr/20/0679
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    obsługa koparko-ładowarki, inne prace zlecone przez kierownika budowy
    StPr/20/0667
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    Wystawianie faktur, kompletowanie i porządkowanie dokumentów, bieżące prace biurowo-administracyjne.
    StPr/20/0656