Pakowacz ręczny

Miejsce pracy: Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Sortowanie produktów, komplektacja towarów, przepakowywanie towarów.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 21.09.2020
Wynagrodzenie brutto: od 17 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Język:
    • ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
    • rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • Dokładność,dyspozycyjność
      • Zdolności manualne
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Kusocińskiego 11, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu: Dorota Semerowicz-Borkowska
        Numer telefonu: 468622424 w. 126
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Brak danych.
        przekazania dokumentów:
        Pomoc kucharzowi w sporządzaniu potraw kuchni wietnamskiej.
        StPr/20/0636
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Przygotowywanie zamówień na towary od dostawców, przyjmowanie towarów na magazyn sklepu, kontrola ilości i jakości przyjmowanych towarów. Dbanie o czystość na magazynie i hali sprzedaży.
        StPr/20/0630
        wynagrodzenie od od 18 PLN

        Sortowanie produktów, komplektacja towarów, przepakowywanie towarów.
        StPr/20/0631
        wynagrodzenie od od 17 PLN

        opracowanie, realizacja planu pracy z rodziną, udzielanie pomocy rodzinom, wspieranie aktywności społecznej rodzin, sporządzanie opinii o rodzinach na wniosek sądu
        StPr/20/0627
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        przeprowadzanie wywiadów środowiskowych, praca socjalna, udzielanie pomocy zgodnie z zasadami etyki zawodowej, pomoc w zakresie rozwiązywania spraw życiowych
        StPr/20/0628

        Dostarczanie ładunku UE.
        StPr/20/0623
        wynagrodzenie od od 1 300 PLN

        Koordynacja pracy kierowców w firmie w języku rosyjskim lub białoruskim.
        StPr/20/0624

        Mycie aut.
        StPr/20/0610
        wynagrodzenie od od 2 900 PLN

        Przyjmowanie towaru na magazyn, kontrola terminów przydatności towarów do spożycia. Uzupełnianie towaru na hali sprzedaży i odpowiednie ich eksponowanie. Dbanie na czystość na hali sprzedaży, przenoszenie towaru.
        StPr/20/0590

        Tworzenie murów nośnych, wykonywanie różnych robót pomocniczych, stawianie ścianek działowych, wykonywanie fundamentów, murów zbrojnych, nadproży, stropów.
        StPr/20/0566