Elektryk

Miejsce pracy: Kościńskiego 23, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Prace instalacyjno-montażowe, pracekonserwacyjno-naprawcze.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: ruch ciągły
Data rozpoczęcia: 01.09.2020
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, elektryczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Uprawnienia elektryczne, doświadczenie zawodowe 3 lata.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: WAVIN POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
    Adres: Dobieżyńska 43, 64-320 Buk, powiat: poznański, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Kamila Krakowiak
    Numer telefonu: 601 556 350
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: -
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Pomoc kucharzowi w sporządzaniu potraw kuchni wietnamskiej.
    StPr/20/0636
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Przygotowywanie zamówień na towary od dostawców, przyjmowanie towarów na magazyn sklepu, kontrola ilości i jakości przyjmowanych towarów. Dbanie o czystość na magazynie i hali sprzedaży.
    StPr/20/0630
    wynagrodzenie od od 18 PLN

    Sortowanie produktów, komplektacja towarów, przepakowywanie towarów.
    StPr/20/0631
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    opracowanie, realizacja planu pracy z rodziną, udzielanie pomocy rodzinom, wspieranie aktywności społecznej rodzin, sporządzanie opinii o rodzinach na wniosek sądu
    StPr/20/0627
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    przeprowadzanie wywiadów środowiskowych, praca socjalna, udzielanie pomocy zgodnie z zasadami etyki zawodowej, pomoc w zakresie rozwiązywania spraw życiowych
    StPr/20/0628

    Dostarczanie ładunku UE.
    StPr/20/0623
    wynagrodzenie od od 1 300 PLN

    Koordynacja pracy kierowców w firmie w języku rosyjskim lub białoruskim.
    StPr/20/0624

    Mycie aut.
    StPr/20/0610
    wynagrodzenie od od 2 900 PLN

    Przyjmowanie towaru na magazyn, kontrola terminów przydatności towarów do spożycia. Uzupełnianie towaru na hali sprzedaży i odpowiednie ich eksponowanie. Dbanie na czystość na hali sprzedaży, przenoszenie towaru.
    StPr/20/0590

    Tworzenie murów nośnych, wykonywanie różnych robót pomocniczych, stawianie ścianek działowych, wykonywanie fundamentów, murów zbrojnych, nadproży, stropów.
    StPr/20/0566