CZYNNOŚCI KOMPLETACYJNE

Miejsce pracy: Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Kompletacja towaru, przechowywanie towaru, sortowanie, paczkowanie, etykietowanie
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 01.08.2020
Wynagrodzenie brutto: od 17 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe, brak
    Język:
    • rosyjski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
      Uprawnienia:
      • Sprawność fizyczna
      • Zdolności manualne
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: [Umiejętność 1] : praca w zespole
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Kusocińskiego 11, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu: Monika Kmiecik
        Numer telefonu: 468622424 w. 139
        E-mail: m.kmiecik@pupsochaczew.pl
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Brak danych.
        przekazania dokumentów:
        Pomoc kucharzowi w sporządzaniu wietnamskich potraw.
        StPr/20/0511
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        • spawanie metodą 141 lub 141/111 elementów rurociągowych i konstrukcji stalowych, • praca zgodnie z zasadami BHP i standardami ISO.
        StPr/20/0491
        wynagrodzenie od od 25 PLN

        • przygotowanie elementów do malowania, • aplikacja materiałów malarskich metodą hydrodynamiczną.
        StPr/20/0492
        wynagrodzenie od od 23 PLN

        Utrzymanie porządku w pomieszczeniach biurowych, socjalnych, łazienkach, korytarzach, klatce schodowej.
        StPr/20/0493

        Pomoc lakiernika samochodowego.
        StPr/20/0494
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        - kontakt z klientami branży klimatyzacyjnej - rozmowy z kontrahentami - prowadzenie kalendarza montaży - kontakt z producentami w jezyku polskim i ukrainskim
        StPr/20/0495
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        Kompletacja towaru, przechowywanie towaru, sortowanie, paczkowanie, etykietowanie
        StPr/20/0498
        wynagrodzenie od od 17 PLN

        Dopasowywanie, szpachlowanie oraz wykończenie zabudowy kartonowo-gipsowych.
        StPr/20/0489
        wynagrodzenie od od 18 PLN

        Nauczanie przedmiotów zawodowych informatycznych.
        StPr/20/0478
        wynagrodzenie od od 3 817 PLN

        Nauczanie przedmiotów zawodowych elektrycznych.
        StPr/20/0479