Dziennikarz

Miejsce pracy: Stefana Żeromskiego 29G, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Zbieranie i nieprzygotowanie materiałów do publikacji.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 23.06.2020
Wynagrodzenie brutto: 2 600 - 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), brak
    Pracodawca: MILENIUM MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO PROMOCYJNO KONCERTOWA JANUSZ SZOSTAK
    Adres: Stefana Żeromskiego 29G, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowiecki
    Osoba do kontaktu: Szostak Janusz
    Numer telefonu: 46 862 43 96
    E-mail: janusz@exmedia.pl
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: -
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    ZSprzatanie wokół sklepów SPOŁEM PSS w Sochaczewie.
    StPr/20/0447
    wynagrodzenie od od 2 000 PLN

    prace związane z utrzymaniem zieleni miejskiej i oczyszczaniem miasta
    StPr/20/0434
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Wykonywanie instalacji elektrycznej w nowym budynku mieszkalnym wielorodzinnym.
    StPr/20/0437
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    Kompletowanie i przygotowanie produkcji do wysyłki (zbieranie towarów zgodnie z listą zamówienia, pakowanie gotowej produkcji do kartonów,etykietowanie produkcji, układanie gotowego produktu na paletach, pomoc w magazynie przy rozładunkutowarów). Obsługiwanie specjalistycznego sprzętu do pakowania towaru, obsługa skanera magazynowego, pakowanie o dużych gabarytach (10-30 kg)
    StPr/20/0438

    Przygotowanie miejsca pracy przed rozpoczęciem wydawania potraw przez kuchnię, obieranie, krojenie, szatkowanie i siekanie warzyw i owoców na późniejsze potrawy,utrzymywanie czystości w obrębie kuchni i zaplecza sanitarnego,dbanie o dostępność środków czystości w kuchni i na zapleczu sanitarnym,czyszczenie sprzętu kuchennego, powierzchni stołów, podłóg i maszyn, oraz zmywanie naczyń po zakończonym dniu pracy,doraźna pomoc szefowi kuchni oraz pozostałym kucharzom, pozostałe prace porządkowe, mające na cale utrzymanie kuchni w czystości, oraz ułatwienie pracy całej obsłudze.
    StPr/20/0428
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    Zaopatrzenie w części i akcesoriado samochodów, pilnowanie stanu palet, obecność przy tankowaniu.
    StPr/20/0403

    Zbieranie i nieprzygotowanie materiałów do publikacji.
    StPr/20/0395
    wynagrodzenie od 2 600 - 3 000 PLN

    - wykonywanie zadań produkcyjnych w zakresie ilości,asortymentu, jakości wyrobu i poziomu braków - konserwacja podległych linii technologicznych - prowadzenie procesu wytłaczania zgodnie z obowiązującą technologią(karty startowe) - prowadzenie ewidencji parametrów technologicznych na kartach procesu - systematyczna kontrola jakości produkowanych wyrobów oraz prowadzenie wymaganych pomiarów - prowadzenie karty ewidencyjnej procesu i badań laboratoryjnych - informowanie nadzoru o zauważonych nieprawidłowościach w przebiegu procesu technologicznego - obsługa wciągarki dryblendu/surowca - demontaż, przezbrajanie, montowanie i czyszczenie oprzyrządowania
    StPr/20/0396
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Fryzjerstwo damsko-męskie, koloryzacje, strzyżenie.
    StPr/20/0373
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Prowadzenie zajęć dydaktycznych zgodnie z podstawą programową
    StPr/20/0358
    wynagrodzenie od od 1 440 PLN