Fryzjer/stylista

Miejsce pracy: 600-lecia 60E, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Fryzjerstwo damsko-męskie, koloryzacje, strzyżenie.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.07.2020
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, techniczne, kierunek: Fryzjerstwo
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • średnie zawodowe, techniczne, kierunek: Fryzjerstwo
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: ANNA ORZESZEK PRESTIGE CENTER
      Adres: 600-lecia 60E, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Anna Orzeszek
      Numer telefonu: 606 615 7581
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: -
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Dbanie o czystość wyznaczonych pomieszczeń biurowych; Inne prace porządkowe zlecone przez przełożonego.
      StPr/20/0455
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Magazynowanie towarów. Przygotowywanie towarów do wysyłki.
      StPr/20/0456

      Przepakowywanie towarów, foliowanie, etykietowanie.
      StPr/20/0457

      Obsługa klienta w drogerii kosmetycznej.
      StPr/20/0458

      Roboty wykończeniowe w zakresie: gładzie gipsowe, ścianki g-k, zabudowy g-k, malowanie, szpachlowanie, inne prace remontowe.
      StPr/20/0459
      wynagrodzenie od 2 600 - 8 000 PLN

      ZSprzatanie wokół sklepów SPOŁEM PSS w Sochaczewie.
      StPr/20/0447
      wynagrodzenie od od 2 000 PLN

      prace związane z utrzymaniem zieleni miejskiej i oczyszczaniem miasta
      StPr/20/0434

      Wykonywanie instalacji elektrycznej w nowym budynku mieszkalnym wielorodzinnym.
      StPr/20/0437
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      Kompletowanie i przygotowanie produkcji do wysyłki (zbieranie towarów zgodnie z listą zamówienia, pakowanie gotowej produkcji do kartonów,etykietowanie produkcji, układanie gotowego produktu na paletach, pomoc w magazynie przy rozładunkutowarów). Obsługiwanie specjalistycznego sprzętu do pakowania towaru, obsługa skanera magazynowego, pakowanie o dużych gabarytach (10-30 kg)
      StPr/20/0438

      Zaopatrzenie w części i akcesoriado samochodów, pilnowanie stanu palet, obecność przy tankowaniu.
      StPr/20/0403