Magazynier

Miejsce pracy: 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: - przyjmowanie i rozładunek dostaw - kompletacja towaru do wywozu - prace magazynowe
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.8
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 22.04.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 240 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe, brak
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: [Inne] : Wymagane aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczne oraz gotowość do pracy zmianowej. Mile widziane doświadczenie na podobym stanowisku oraz uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych.
    Pracodawca: Iglotex Dystrybucja Polska Sp. z o.o. Filia Sochaczew
    Adres: DSZYŃSKIEGO 10 A, 32-065 Krzeszowice, powiat: krakowski, woj: małopolskie
    Osoba do kontaktu: Patrycja Bielińska
    Numer telefonu: 516 721 948
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    Przygotowanie do zbrojenia, wykonywanie elementów żelbetowych i betonowych, montowanie szkieletów zbrojennych.
    StPr/20/0346
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Tworzenie murów nośnych, wykonywanie różnych robót pomocniczych, stawianie ścianek działowych, wykonywanie fundamentów, murów zbrojnych, nadproży, stropów.
    StPr/20/0347

    tapetowanie, szpachlowanie, wykonywanie prac wykńczeniowych, murowanie , układanie glazury, ocieplanie budynków, tynkowanie
    StPr/20/0348

    Wykonywanie elementów stolarki budowlanej, praca na placu budowy, zajmowanie się osadzaniem konstrukcji budynków, montowanie różnych elementów drewnianych, realizacja usług przy pracach wykończeniowych.
    StPr/20/0349

    Wykonywanie prac budowlanych, malowanie, tynkowanie, utrzymanie porządku na terenie pracy.
    StPr/20/0350

    Sprzątanie biura i magazynu/
    StPr/20/0341

    Umiejętność obsługi maszyn szwalniczych.
    StPr/20/0342

    Kucie i zaprawianie bruzd, układanie kabli i przewodów.
    StPr/20/0340
    wynagrodzenie od od 2 720 PLN

    Obsługa kasy fiskalnej, obsługa działu mięsnego, dbanie o porządek na sali sprzedaży, dbanie o ekspozycje towarów.
    StPr/20/0313

    Mycie podłóg, łazienki, okien, ścieranie kurzy.
    StPr/20/0310
    wynagrodzenie od od 1 300 PLN