Pracownik biurowy

Miejsce pracy: Spartańska 17, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Kontakt z klientami, obsługa biura, pozyskiwanie kontrahentów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.04.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, brak
    Język:
    • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • komunikatywność
      • Odpowiedzianość
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Tom-Trans Usługi Transportowe Janusz Tomasik
        Adres: Polna 9a, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu: Janusz Tomasik
        Numer telefonu: 502 745 169
        E-mail: tomtranstomasik@gmail.com
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: -
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
        Kontrolowanie jakości produkcji, ocena zgodności i prawidłowości wykonania elementów produkcyjnych.
        StPr/20/0293
        wynagrodzenie od od 17 PLN

        Kompletowanie towaru za pomocą skanera magazynowego
        StPr/20/0294

        Przygotowanie do zbrojenia, wykonywanie elementów żelbetowych i betonowych, montowanie szkieletów zbrojennych.
        StPr/20/0286
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Sortowanie produktów, komplektacja towarów, przepakowywanie towarów
        StPr/20/0275

        tapetowanie, szpachlowanie, wykonywanie prac wykńczeniowych, murowanie , układanie glazury, ocieplanie budynków, tynkowanie
        StPr/20/0272

        Wykonywanie elementów stolarki budowlanej, praca na placu budowy, zajmowanie się osadzaniem konstrukcji budynków, montowanie różnych elementów drewnianych, realizacja usług przy pracach wykończeniowyc
        StPr/20/0273

        Tworzenie murów nośnych, wykonywanie róznych robót pomocniczych, stawianie ścianek działowych, wykonywanie fudamentów, murów zbrojnych, nadproży, stropów.
        StPr/20/0274

        Kontakt z klientami, obsługa biura, pozyskiwanie kontrahentów.
        StPr/20/0264

        zbieranie i przygotowywanie materiałów dziennikarskich z terenu powiatu sochaczewskiego,
        StPr/20/0233
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        Prowadzenie dokumentacji medycznej wg.obowiązujących przepisów, obsługa komputera.
        StPr/20/0209