przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Pozyskiwanie nowych odbiorców i utrzymywanie relacji z istniejącymi, przygotowywanie ofert handlowych , raportowanie pracy do bezpośrednich przełożonych wykonywanie założonych planów sprzedażowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.01.2020
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • PRAWO JAZDY KAT B
    • prawo jazdy kat B
    • Doskonałe umiejetności interpersonalne i komunikacji
    • akwizycja
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Sebastian Głowacki Gastromax
      Adres: 39-442 Chmielów 27, powiat: tarnobrzeski, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu: sebastian koczewski
      Numer telefonu:
      E-mail: gastromax.rekrutacja@gmail.com
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      Załadunek i rozładunek odpadów.
      StPr/20/0086
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      Pomoc w przygotowywaniu i wydawaniu posiłków. Krojenie warzyw i owoców, dbanie o higienę miejsca pracy.
      StPr/20/0071
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Pomoc kucharzowi w sporządzaniu potraw wietnamskich.
      StPr/20/0072

      Wyfazowanie rur stalowych średnica 300 mm, grubość 15 mm, 1 sztuka na godzinę, 20 godzin w tygodniu
      StPr/20/0068
      wynagrodzenie od od 1 360 PLN

      Przyjmowanie towaru, przechowywanie towaru, sortowanie, paczkowanie, etykietowanie
      StPr/20/0069

      - przyjmowanie towaru na magazyn - kontrola terminów przydatności towarów do spożyca - uzupełnianie towaru na hali sprzedaży i odpowiednie ich eksponowanie - dbanie o czystość na hali sprzedaży
      StPr/20/0056
      wynagrodzenie od od 18 PLN

      - przyjmowanie towaru na magazyn zgodnie z dokumentami - kontrola ilości i jakości przyjętych towarów - kontrola terminów przydatności do spożycia
      StPr/20/0057

      Wymiana opon, mechanika podstawy.
      StPr/20/0038

      Praca przy produkcji batonów i czekoladek w Sochaczewie z darmowym dowozem z Płocka. Możliwy elastyczny grafik.
      2/1/2020
      data rozpoczęcia pracy od
      wynagrodzenie od od 16,77 PLN

      Pozyskiwanie nowych odbiorców i utrzymywanie relacji z istniejącymi, przygotowywanie ofert handlowych , raportowanie pracy do bezpośrednich przełożonych wykonywanie założonych planów sprzedażowych
      StPr/19/0932
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN