Zbrojarz

Miejsce pracy: Żeromskiego 30, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Wykonywanie zbrojenia.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 12.11.2019
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, budowlane
    Uprawnienia:
    • Umiejetność czytania projektu
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wymagane 5 lat doświadczenia zawodowego, praca na wysokości.
      Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE ARKOMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: NOWOWIEJSKA 38, 06-500 Mława, powiat: mławski, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Krzysztof Barszczewski
      Numer telefonu: 693 320 745
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: -
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Przyjęcie i rozlokowanie towaru na magazynie. Kompletacja, pakowanie oraz wysyłka zamówień. Praca ze skanerem. Praca w Sochaczewie w godz. 6-14, 14 -22 , 22-6.
      StPr/19/1182
      wynagrodzenie od od 2 850 PLN

      Układanie i pakowanie profili, udział w przezbrojeniach maszyn, prace pomocnicze
      StPr/19/0880
      wynagrodzenie od od 16 PLN

      obsługa taśmy, maszyn produkcyjnych, kompletacja towaru, utrzymywanie porządku na hali.
      StPr/19/0871
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      Przygotowywanie posiłków, wykonywanie obróbki wstępnej i termicznej, układanie jadłospisów, dbałość o jakość i ilość przygotowywanych posiłków.
      StPr/19/2544
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      Wykonywanie szalunków systemowych.
      StPr/19/0864
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Wykonywanie zbrojenia.
      StPr/19/0865

      Murowanie ścian nośnych i działowych.
      StPr/19/0866

      Prowadzenie dokumentacji budowy, wykonywanie pomiarów kontrolnych, kontrolowanie pracy pracowników.
      StPr/19/0867

      Dozorowanie placu budowy, niewpuszczanie osób postronnych.
      StPr/19/0868
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      Obsługa koparko-ładowarki.
      StPr/19/0869