Operator maszyn myjących-obsługa belownicy.

Miejsce pracy: 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Obsługa maszyn myjących, obsługa belownicy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 02.08.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: "ANKOR" Anna Koriat
    Adres: Słowackiego 37/87, 05-120 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Krzysztof Koriat
    Numer telefonu: 508 265 607
    E-mail: ankor.koriat@op.pl
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: -
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    Wywóz odpadów komunalnych, sprzątanie pojemników, wypelnianie kart pracy, inne czynności porządkowe.
    StPr/19/0710
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Obsługa pacjentów poradni, pomoc lekarzowi, dobór okularów, obsługa komputera.
    StPr/19/0711
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Wykonywanie montażu lub demontażu instalacji i urządzeń wentylacyjnych, wykonywanie elementów z drewna, budowa kanałów wentylacyjnych w systemie URSA AIR, pomocnicze prace budowlane związane z montaże
    StPr/19/0706

    Sporządznie potraw wietnamskich.
    StPr/19/0701
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Wykonywanie operacji magazynowych (przyjęcie towarów, składowanie, przygotowywanie zamówień, załadunki i rozładunki towarów). Dbałość o bezpieczeństwo podczas wykonywanej pracy. Obsługa skanera. Giełd
    StPr/19/0545
    wynagrodzenie od 2 850 - 3 850 PLN

    Przygotowanie posiłków zgodnie z zasadami prawidłowego żywienia dzieci w wieku 1-3 lat. Porcjowanie i wydawanie posiłków.
    StPr/19/0691
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    Sprzedaż na stacji paliw. Realizacja operacji gotówkowych i bezgotówkowych. Wystawianie faktur i paragonów.
    StPr/19/0690

    Montaż instalacji i osprzętu na budowie, konserwacja urządzeń elektrycznych na budowie
    StPr/19/0684
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN

    prace zwiążane z utrzymaniem zieleni miejskiej i oczaszczania miasta
    StPr/19/0676
    wynagrodzenie od do 2 250 PLN

    Edukacja i rehabilitacja dziecka z autyzmem. Opracowanie i realizacja planu IPET. Realizacja zadań statutowych placówki.
    StPr/19/0677
    wynagrodzenie od od 2 965 PLN