Pielęgniarka

Miejsce pracy: Chodakowska 4, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Bieżąca kontrola stanu czystości dzieci(2x w miesiącu), ważenie i mierzenie dzieci(2x w roku szkolnym), udzielenie pierwszej pomocy poszkodowanym, wykonywanie innych poleceń dyrektora zwiazanych z och
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.2
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.09.2019
Wynagrodzenie brutto: od 532,8 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, medyczne, kierunek: Pielęgniarstwo
    Uprawnienia:
    • Dyplom potwierdzajacy kwalifikacje
    • Sumienność, komunikatywność
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Miejskie Przedszkole nr 6 im. Juliana Tuwima
      Adres: Chodakowska 4, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Anna Sobieraj
      Numer telefonu: 46 863 26 43
      E-mail: przedszkolenr6.socho@wp.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: -
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      Wywóz odpadów komunalnych, sprzątanie pojemników, wypelnianie kart pracy, inne czynności porządkowe.
      StPr/19/0710
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Obsługa pacjentów poradni, pomoc lekarzowi, dobór okularów, obsługa komputera.
      StPr/19/0711
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Wykonywanie montażu lub demontażu instalacji i urządzeń wentylacyjnych, wykonywanie elementów z drewna, budowa kanałów wentylacyjnych w systemie URSA AIR, pomocnicze prace budowlane związane z montaże
      StPr/19/0706

      Sporządznie potraw wietnamskich.
      StPr/19/0701
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Wykonywanie operacji magazynowych (przyjęcie towarów, składowanie, przygotowywanie zamówień, załadunki i rozładunki towarów). Dbałość o bezpieczeństwo podczas wykonywanej pracy. Obsługa skanera. Giełd
      StPr/19/0545
      wynagrodzenie od 2 850 - 3 850 PLN

      Przygotowanie posiłków zgodnie z zasadami prawidłowego żywienia dzieci w wieku 1-3 lat. Porcjowanie i wydawanie posiłków.
      StPr/19/0691
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      Sprzedaż na stacji paliw. Realizacja operacji gotówkowych i bezgotówkowych. Wystawianie faktur i paragonów.
      StPr/19/0690

      Montaż instalacji i osprzętu na budowie, konserwacja urządzeń elektrycznych na budowie
      StPr/19/0684
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      prace zwiążane z utrzymaniem zieleni miejskiej i oczaszczania miasta
      StPr/19/0676
      wynagrodzenie od do 2 250 PLN

      Edukacja i rehabilitacja dziecka z autyzmem. Opracowanie i realizacja planu IPET. Realizacja zadań statutowych placówki.
      StPr/19/0677
      wynagrodzenie od od 2 965 PLN