Kucharz

Miejsce pracy: Henryka Sienkiewicza 10, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie i wydawanie posiłków kuchni bengalskiej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 25.06.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • książeczka sanepidu
    • Znajomość kuchni bengalskiej
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: SR FOOD SERVICE REAZUL ISLAM
      Adres: Henryka Sienkiewicza 10, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowiecki
      Osoba do kontaktu: Bartosz Smoter
      Numer telefonu: 601 849 878
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: -
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Kierowanie zespołem pojazdów, bieżąca obsługa
      StPr/19/0544
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Pomoc w obsłudze węzła betoniarskiego
      StPr/19/0540
      wynagrodzenie od od 20 PLN

      PAKOWANIE, SKŁADANIE NA PALETY , OKLEJANIE ETYKIET I INNE PRACĘ ZWIĄZANE Z PRODUKCJĄ KOSMETYKÓW , EWIDENCJA TOWARU
      StPr/19/0535

      Prace magazynowe związane z kompletowaniem towaru, etykietowanie towaru.
      StPr/19/0536
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      Znajomość kodowania aut, dokumenty CMR.
      StPr/19/0530
      wynagrodzenie od 2 250 - 5 000 PLN

      Przygotowywanie i wydawanie posiłków kuchni bengalskiej.
      StPr/19/0531
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      Pomoc w przygotowaniu i wydawaniu posiłków kuchni bengalskiej.
      StPr/19/0532
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      Składanie zamówień i przygotowanie dań orientalnych.
      StPr/19/0523

      StPr/19/0524

      Prowadzenie autobusu komunikacji miejskiej według okreslonego rozkładu, przewóz pasażerów,sprzedaż biletów w autobusie, wykonywanie tzw. obsługi codziennej, utrzymywanie w należytej czystości pojazdó
      StPr/19/0522
      wynagrodzenie od 20 - 22 PLN