Kierowca autobusu

Miejsce pracy: 600-lecia 90, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Prowadzenie autobusu komunikacji miejskiej według okreslonego rozkładu, przewóz pasażerów,sprzedaż biletów w autobusie, wykonywanie tzw. obsługi codziennej, utrzymywanie w należytej czystości pojazdó
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 06.06.2019
Wynagrodzenie brutto: 20 - 22 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Kurs na przewóz osób
    • Kwalifikacje zawodowe.
    • prawo jazdy kat. D
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Zakład Komunikacji Miejskiej
      Adres: 600-lecia 90, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Ewelina Diehl
      Numer telefonu: 46 862 99 27 w.106
      E-mail: kadry@zkm.sochaczew.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: -
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      prace zwiążane z utrzymaniem zieleni miejskiej i oczaszczania miasta
      StPr/19/0676
      wynagrodzenie od do 2 250 PLN

      Edukacja i rehabilitacja dziecka z autyzmem. Opracowanie i realizacja planu IPET. Realizacja zadań statutowych placówki.
      StPr/19/0677
      wynagrodzenie od od 2 965 PLN

      Edukacja i rehabilitacja dzieci z autyzmem. Opracowanie i realizacja planu IPET. Realizacja zadań statutowych placówki.
      StPr/19/0678
      wynagrodzenie od od 404 PLN

      Prace magazynowe oraz kontrola jakości produkcji, ocena zgodności i prawidłowości wykonania elementów produkcyjnych.
      StPr/19/0673
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      Czynności związane z kompletowaniem towaru na magazynie.
      StPr/19/0674

      Czynności zwiazane z kompletowaniem towaru za pomocą wózka widłowego.
      StPr/19/0675

      Obsługa maszyn myjących, obsługa belownicy.
      StPr/19/0672
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Planowanie i prowadzenie zajęć wychowawczo-dydaktyczno-opiekuńczej, dostosowanie treści, metod i organizacji nauczania do możliwości psychofizycznych dzieci.
      StPr/19/0662
      wynagrodzenie od od 468,75 PLN

      Bieżąca kontrola stanu czystości dzieci(2x w miesiącu), ważenie i mierzenie dzieci(2x w roku szkolnym), udzielenie pierwszej pomocy poszkodowanym, wykonywanie innych poleceń dyrektora zwiazanych z och
      StPr/19/0666
      wynagrodzenie od od 532,8 PLN

      Utrzymanie porzadku na terenie przedszkola i ogrodu przedszkolnego, palenie oraz wygaszenie pieca CO w okresie niegrzewczym,niegrzewczym, dokonywanie drobnych napraw.
      StPr/19/0667
      wynagrodzenie od od 1 125 PLN