SPAWACZ

Miejsce pracy: Inżynierska 32, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: • Prace spawalnicze na elementach rurociągowych • praca zgodnie z zasadami BHP i standardami ISO
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 10.05.2019
Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
System wynagradzania: Ryczałtowy
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • - uprawnienia do spawania metodą TIG (certyfikaty z kodami)
    • dokładność, sumienność
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Uprawnienie 1] : posiadanie uprawnień UDT lub TUV, [Umiejętność 1] : • umiejętność spawania w metodzie 141 (stale „nierdzewne”) – mile widziane: 141/111 (stale węglowe) , [Inne] : doświadczenie przy
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Energop Sp. z o.o.
      Adres: Inżynierska 32, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: ELIZA WILAMOWSKA
      Numer telefonu: 785 132 001
      E-mail: e.wilamowska@energop.com.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Przygotowanie mieszanek zgodnie z przyjetymi standardami w oparciu o plan produkcyjny, obsługa urządzeń produkcyjnych, kontrolowanie procesu produkcyjnego, praca na podstawie dokumentacji produkcyjnej
      StPr/19/0467
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Praca przy dostawach i wysyłkach towarów. Kompletowanie zamówień na podstawie dokumentów magazynowych.
      StPr/19/0466
      wynagrodzenie od od 2 688 PLN

      Zapewnienie bezpieczeństwa osobom przebywającym na terenie hali basenowej.
      StPr/19/0457
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Sprzedaż pojazdów oraz realizacja ustalonych planów sprzedaży, budowanie kontaków z klientami, dbałość o właściwą ekspozycję pojazdów, aktywne pozyskiwanie klientów.
      StPr/19/0454
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

       Prace porządkowe na terenie zakładu pracy;  Odśnieżanie - w okresie zimowym;  Koszenie trawy – w okresie letnim;  Inne prace porządkowe zlecone przez przełożonego.
      StPr/19/0432
      wynagrodzenie od od 14,8 PLN

      • Prace spawalnicze na elementach rurociągowych • praca zgodnie z zasadami BHP i standardami ISO
      StPr/19/0435
      wynagrodzenie od od 20 PLN

      Praca przy produkcji batonów i czekoladek w Sochaczewie z darmowym dowozem z Płocka. Możliwy elastyczny grafik.
      23/5/2019
      data rozpoczęcia pracy od
      wynagrodzenie od od 16,77 PLN

      Wydawanie towaru z magazynu oraz rozładunek samochodów.
      StPr/19/0411
      wynagrodzenie od od 4 210 PLN

      Przygotowywanie dokumentacji niezbednej przy nawiązywaniu i rozwiązywaniu stosunku pracy oraz umów cywilno-prawnych, rozliczanie czasu pracy pracowników, prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników,
      StPr/19/0413
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      Udzielanie świadczeń zdrowotnych .
      StPr/19/0394
      wynagrodzenie od od 60 PLN