Pracownik administracyjny-sekcja kadr

Miejsce pracy: Batalionów Chłopskich 3/7, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie dokumentacji niezbednej przy nawiązywaniu i rozwiązywaniu stosunku pracy oraz umów cywilno-prawnych, rozliczanie czasu pracy pracowników, prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 06.05.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, administracyjne
    Uprawnienia:
    • Znajomość pakietu MS OFFICE
    • Obsługa programu PŁATNIK
    • Znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz zastosowania ich w praktyce.
      Wymagania pożądane
      • wyższe (w tym licencjat), administracyjne, kierunek: Zarządzanie zasobami ludzkimi, prawo pracy
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Wymagane 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku pracy związanym z kadrami (warunek konieczny)
        Pracodawca: Zespół Opieki Zdrowotnej "Szpitala Powiatowego" w Sochaczewie
        Adres: Batalionów Chłopskich 3/7, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowiec
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 46 864 95 30
        E-mail: kancelaria@szpitalsochaczew.pl
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: -
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
        Przygotowanie mieszanek zgodnie z przyjetymi standardami w oparciu o plan produkcyjny, obsługa urządzeń produkcyjnych, kontrolowanie procesu produkcyjnego, praca na podstawie dokumentacji produkcyjnej
        StPr/19/0467
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        Praca przy dostawach i wysyłkach towarów. Kompletowanie zamówień na podstawie dokumentów magazynowych.
        StPr/19/0466
        wynagrodzenie od od 2 688 PLN

        Zapewnienie bezpieczeństwa osobom przebywającym na terenie hali basenowej.
        StPr/19/0457
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        Sprzedaż pojazdów oraz realizacja ustalonych planów sprzedaży, budowanie kontaków z klientami, dbałość o właściwą ekspozycję pojazdów, aktywne pozyskiwanie klientów.
        StPr/19/0454
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

         Prace porządkowe na terenie zakładu pracy;  Odśnieżanie - w okresie zimowym;  Koszenie trawy – w okresie letnim;  Inne prace porządkowe zlecone przez przełożonego.
        StPr/19/0432
        wynagrodzenie od od 14,8 PLN

        • Prace spawalnicze na elementach rurociągowych • praca zgodnie z zasadami BHP i standardami ISO
        StPr/19/0435
        wynagrodzenie od od 20 PLN

        Praca przy produkcji batonów i czekoladek w Sochaczewie z darmowym dowozem z Płocka. Możliwy elastyczny grafik.
        23/5/2019
        data rozpoczęcia pracy od
        wynagrodzenie od od 16,77 PLN

        Wydawanie towaru z magazynu oraz rozładunek samochodów.
        StPr/19/0411
        wynagrodzenie od od 4 210 PLN

        Przygotowywanie dokumentacji niezbednej przy nawiązywaniu i rozwiązywaniu stosunku pracy oraz umów cywilno-prawnych, rozliczanie czasu pracy pracowników, prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników,
        StPr/19/0413
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        Udzielanie świadczeń zdrowotnych .
        StPr/19/0394
        wynagrodzenie od od 60 PLN