Magazynier

Miejsce pracy: Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: PAKOWANIE, SKŁADANIE NA PALETY , OKLEJANIE ETYKIET I INNE PRACY ZWIĄZANE Z PRODUKCJĄ KOSMETYKÓW
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 13.12.2018
Wynagrodzenie brutto: od 1 300 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • dobra organizacja pracy
    • bardzo wysoka kultura osobista
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Kusocińskiego 11, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Monika Kmiecik
      Numer telefonu: 468622424 w. 139
      E-mail: m.kmiecik@pupsochaczew.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      Obsługa elektronarzedzi, montaż izolacji termicznej kanałów poziomych i pionowych(głównie na zewnątrz-dachy budynków), rozładunek dostaw,indywidualny dojazd do wskazanego miejsca pracy w Polsce, komun
      StPr/18/1083
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      plakatowanie, roznoszenie ulotek, promocja na imprezach lokalnych
      6/11/2018
      wynagrodzenie od od 16 PLN

      obsługa kasy, klientów; praca na sali sprzedaży; praca na stoisku mięsnym; wykładanie towaru
      3/11/2018
      wynagrodzenie od od 2 200 PLN

      obsługa linii produkcyjnych, pakowanie czekoladek i karm dla zwierząt.
      39/12/2018
      wynagrodzenie od od 16,77 PLN

      pakowanie gotowego produktu, paletyzacja, kontrola jakości
      StPr/18/1386
      wynagrodzenie od 2 600 - 2 700 PLN

      Realizacja opieki pielęgniarskiej
      StPr/18/1073
      wynagrodzenie od 2 300 - 3 000 PLN

      Pomoc przy pacjencie,transport pacjentów na badania,sprzątanie oddziału.
      StPr/18/1074
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      Pomoc przy pacjencie,transport pacjentów na badania,sprzatanie oddziału.
      StPr/18/1075

      Realizowanie opieki położniczej
      StPr/18/1078

      Udzielanie świadczeń zdrowotnych .
      StPr/18/1079
      wynagrodzenie od od 50 PLN