pracownik Biurowy

Miejsce pracy: Dachowa 16a, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: fakturowanie, kompletowanie dokumentów ze zleceniami transportowymi, monitorowanie płatności, podstawy kadr, bieżące sprawy biurowe
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Firma EM-TRANS Emil Graszka
    Adres: Szkolna 5, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 692476957
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    fakturowanie, kompletowanie dokumentów ze zleceniami transportowymi, monitorowanie płatności, podstawy kadr, bieżące sprawy biurowe
    StPr/22/0336
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    obsługa kasy fiskalnej, terminalu płatniczego, wydawanie paragonów, obsługa klienta, dbanie o porządek w miejscu pracy, tworzenie wizerunku klienta, dobór odzieży
    StPr/22/0330

    Przygotowanie składników do pracy, ciasta.Kręcenie i wypiekanie pizzy.
    StPr/22/0327
    wynagrodzenie od od 3 600 do 4 000 PLN

    Obsługa gości, przyjmowanie zamówień telefonicznych.
    StPr/22/0328
    wynagrodzenie od od 3 500 do 3 800 PLN

    Przyjm, wykładanie towaru oraz rozmieszczanie towaru na sklep.
    StPr/22/0312
    wynagrodzenie od od 22 PLN

    Program stażu
    StPr/22/0295
    wynagrodzenie od 1 489 PLN

    Do przyuczenia
    StPr/22/0289

    StPr/22/0290

    Przygotowanie zbrojenia, wykonywanie elementów żelbetowych, betonowych, montowanie szkieletów zbrojeniowych.
    StPr/22/0231

    Tworzenie murów nośnych, wykonywanie różnych robót pomocniczych, stawianie ścianek działowych, wykonywanie fundamentów, murów zbrojeniowych, nadproży, stropów.
    StPr/22/0232