Monter

Miejsce pracy: Inżynierska 32, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Do przyuczenia
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 22 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • dokładność, rzetelność, uczciwość
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Energop Sp.Z.o.o
      Adres: Inżynierska 32, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Bogumił Kawecki
      Numer telefonu: 607132380
      E-mail: kariera@energop.com.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      fakturowanie, kompletowanie dokumentów ze zleceniami transportowymi, monitorowanie płatności, podstawy kadr, bieżące sprawy biurowe
      StPr/22/0336
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      obsługa kasy fiskalnej, terminalu płatniczego, wydawanie paragonów, obsługa klienta, dbanie o porządek w miejscu pracy, tworzenie wizerunku klienta, dobór odzieży
      StPr/22/0330

      Przygotowanie składników do pracy, ciasta.Kręcenie i wypiekanie pizzy.
      StPr/22/0327
      wynagrodzenie od od 3 600 do 4 000 PLN

      Obsługa gości, przyjmowanie zamówień telefonicznych.
      StPr/22/0328
      wynagrodzenie od od 3 500 do 3 800 PLN

      Przyjm, wykładanie towaru oraz rozmieszczanie towaru na sklep.
      StPr/22/0312
      wynagrodzenie od od 22 PLN

      Program stażu
      StPr/22/0295
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      Do przyuczenia
      StPr/22/0289

      StPr/22/0290

      Przygotowanie zbrojenia, wykonywanie elementów żelbetowych, betonowych, montowanie szkieletów zbrojeniowych.
      StPr/22/0231

      Tworzenie murów nośnych, wykonywanie różnych robót pomocniczych, stawianie ścianek działowych, wykonywanie fundamentów, murów zbrojeniowych, nadproży, stropów.
      StPr/22/0232