operator wózków widłowych na wysoki skład (Sochaczew- bezpłatny dowóz z Płocka)

Nr oferty: 5/1/2022Dodane przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Płock

Miejsce pracy: Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Obsługa wózka widłowego w magazynie DHL w Sochaczewie. Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę.Wymagana kategoria I albo II WJO
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia:
Wynagrodzenie brutto: od 4 600 do 4 900 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • wózki widłowe kategoria I albo II WJO
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziane doświadczenia, gotowość do pracy 5 dni w tygodniu w systemie 3 zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez OHP
    Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
    Adres: 3-go maja 18, 09-402 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Sandra Soczewska
    Numer telefonu: 242640542
    E-mail: sandra.soczewska@mazowiecka.ohp.pl
    Język aplikacji:
    Wymagane dokumenty: cv
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    Wyjazdy do akcji ratowniczo- gasniczych.
    StPr/22/0057
    wynagrodzenie od od 3 700 PLN

    Program stażu
    StPr/22/0060
    wynagrodzenie od 1 489 PLN

    Obsługa maszyny szwalniczej, wytwarzanie produktu w przygotowanych materiałów, ocena prawidłowości i jakości wykonanych produktów.
    StPr/22/0050
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    program stażu
    StPr/22/0042

    StPr/22/0036

    - Konserwacja urządzeń energetycznych instalacji n.n oraz urządzeń spawalniczych.
    StPr/22/0035
    wynagrodzenie od od 20 PLN

    StPr/22/0040

    - sprzątanie powierzchni
    StPr/22/00743

    StPr/22/0020

    Planowanie i prowadzenie zajęć muzyczno-ruchowych przy akompaniamencie dla dzieci w wieku od 3 lat do 6 lat. Realizacja zadań statutowych.
    StPr/22/0004
    wynagrodzenie od od 600 do 1 000 PLN