Kasjer-sprzedawca w markecie

Miejsce pracy: 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Obsługa kasy fiskalnej, obsługa działu mięsnego, dbanie o porządek na sali sprzedaży, dbanie o ekspozycję towarów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 29.12.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 110 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: "DINO POLSKA" S.A.
    Adres: Ostrowska 122, 63-700 Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Beata Stefańska
    Numer telefonu: 785235102
    E-mail: praca@marketdino.pl
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: -
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    Wyjazdy do akcji ratowniczo- gasniczych.
    StPr/22/0057
    wynagrodzenie od od 3 700 PLN

    Program stażu
    StPr/22/0060
    wynagrodzenie od 1 489 PLN

    Obsługa maszyny szwalniczej, wytwarzanie produktu w przygotowanych materiałów, ocena prawidłowości i jakości wykonanych produktów.
    StPr/22/0050
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    program stażu
    StPr/22/0042

    StPr/22/0036

    - Konserwacja urządzeń energetycznych instalacji n.n oraz urządzeń spawalniczych.
    StPr/22/0035
    wynagrodzenie od od 20 PLN

    StPr/22/0040

    - sprzątanie powierzchni
    StPr/22/00743

    StPr/22/0020

    Planowanie i prowadzenie zajęć muzyczno-ruchowych przy akompaniamencie dla dzieci w wieku od 3 lat do 6 lat. Realizacja zadań statutowych.
    StPr/22/0004
    wynagrodzenie od od 600 do 1 000 PLN