Nauczyciel

Miejsce pracy: Stanisława Staszica, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Praca w klasie integracyjnej jako nauczyciel wspomagający, prowadzenie zajęć rewalidacji z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Planowanie i realizowanie zajęć edukacyjnych zgodnie z podstawą programową oraz wewnętrznymi standardami placówki. Współpraca z rodzicami, współpraca i planowanie pracy z całym zespołem nauczycieli. Współuczestniczenie w realizacji i rozwoju wysokich standardów pracy oraz budowanie pozytywnego wizerunku placówki.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 01.01.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Uprawnienia:
    • Oligofrenopedagogika
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wynagrodzenie uzależnione jest od stopnia awansu
      Pracodawca: Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi
      Adres: Stanisława Staszica, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: IWONA Kmieć
      Numer telefonu:
      E-mail: ksiegowosc.sp4.sochaczew@gmail.com
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      Wyjazdy do akcji ratowniczo- gasniczych.
      StPr/22/0057
      wynagrodzenie od od 3 700 PLN

      Program stażu
      StPr/22/0060
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      Obsługa maszyny szwalniczej, wytwarzanie produktu w przygotowanych materiałów, ocena prawidłowości i jakości wykonanych produktów.
      StPr/22/0050
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      program stażu
      StPr/22/0042

      StPr/22/0036

      - Konserwacja urządzeń energetycznych instalacji n.n oraz urządzeń spawalniczych.
      StPr/22/0035
      wynagrodzenie od od 20 PLN

      StPr/22/0040

      - sprzątanie powierzchni
      StPr/22/00743

      StPr/22/0020

      Planowanie i prowadzenie zajęć muzyczno-ruchowych przy akompaniamencie dla dzieci w wieku od 3 lat do 6 lat. Realizacja zadań statutowych.
      StPr/22/0004
      wynagrodzenie od od 600 do 1 000 PLN