Logopeda

Miejsce pracy: Chodakowska 4, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć logopedycznych z dziećmi w wieku przedszkolnym posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego. terapia logopedyczna.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 0.09
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 16.11.2021
Wynagrodzenie brutto: od 367 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Logopedia
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Miejskie Przedszkole nr 6 im. Juliana Tuwima
    Adres: Chodakowska 4, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Anna Sobieraj
    Numer telefonu: 0468632643
    E-mail: przedszkolenr6.socho@wp.pl
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: -
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    Praca z młodzieżą ponadgimnazjalną i ponadpodstawową.Nauczanie przedmiotów zawodowych geodezyjnych.
    StPr/21/0977
    wynagrodzenie od od 2 818 do 4 046 PLN

    Szycie, lamowanie, obsługa maszyny szwalniczej, ocena jakości i prawidłowości wykonanych produktów.
    StPr/21/0966
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    - Naprawa urządzeń elektronicznych układów automatyki przemysłowej oraz urządzeń spawalniczych.
    StPr/21/0952
    wynagrodzenie od od 20 PLN

    Wykładanie towaru na półki sklepowe, ekspozycja tego towaru, dbanie o czystość na sali obsługi oraz na magazynie, ewentualna pomoc przy obsłudze klienta oraz na stoisku miesnym
    StPr/21/0955

    Prowadzenie zajęć logopedycznych z dziećmi w wieku przedszkolnym posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego. terapia logopedyczna.
    StPr/21/0942
    wynagrodzenie od od 367 PLN

    Sprzatanie biura i magazynu, obsługa belownicy, obsługa maszyn myjących.
    StPr/21/0946
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    praca na produkcji MARS 3 zmiany bezpłatny transport z Płocka Podolszyce , teatr umowa miesięczna pół lub cały etat
    95/11/2021
    data rozpoczęcia pracy od

    Prowadzenie treningów umiejętności społecznych, prowadzenie zajęć z uczestnikami z niepełnosprawnością intelektualną oraz zaburzeniami psychicznymi.
    StPr/21/0913

    StPr/21/0914

    Wykonywanie prac ogrodniczych.
    StPr/21/0902
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN