Zamknij

Pracownik socjalny

Miejsce pracy: 600-lecia 90, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: przeprowadzanie wywiadów środowiskowych, udzielanie pomocy zgodnie z zasadami etyki zawodowej, pomoc w zakresie rozwiązywania spraw i problemów życiowych, praca socjalna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 700 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Uprawnienia:
    • obsługa komputera i pakietu MS Office
    • Doskonałe umiejetności interpersonalne i komunikacji
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Umiejętność 2] : praca w jednostkach pomocy społecznej [Umiejętność 1] : wykształcenie w kierunku pracy socjalnej [Inne] : praca w jednostkach pomocy społecznej
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Centrum Usług Społecznych w Sochaczewie
      Adres: 600-lecia 90, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Anna Kuzińska
      Numer telefonu: +48468631481
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      Rekrutacja pracowników, kontakt z kandydatami, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych
      StPr/24/0423
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      Odpowiada za kompletowanie i przygotowanie towarów do wysyłki, zajmuje się zabezpieczeniem towarów przed uszkodzeniem, kompletowanie zamówień zgodnie z specyfikacją, dokonywanie wizualnej kontroli jakości towaru, obsługiwanie specjalistycznego sprzętu do pakowania towarów, obsługa skanera magazynowego, ręcznie wykładanie towary na produkcyjnie linii dla dopasowania towaru w kartony zgodnie z wagą
      StPr/24/0394
      wynagrodzenie od od 28,1 PLN

      Praca z dziećmi w wieku 3-6 lat z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego.
      StPr/24/0405
      wynagrodzenie od od 4 908 PLN

      Praca z dziećmi w wieku 3-5 lat
      StPr/24/0406
      wynagrodzenie od od 625 PLN

      prace przy oczyszczaniu miasta i utrzymaniu zieleni: prace porządkowe na terenie placów zabaw - zamiatanie, pielenie, usuwanie chwastów z rabat, zbieranie śmieci i ich załadunek, grabienie liści i odśnieżanie terenu
      StPr/24/0400
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      prace przy oczyszczaniu miasta i utrzymania zieleni: prace porządkowe na terenie placów zabaw - Zamiatanie, pielenie, usuwanie chwastów z rabat, zbieranie śmieci i ich załadunek, grabienie liści i odśnieżanie terenu
      StPr/24/0401

      Prowadzenie zajęć muzyczno-ruchowych przy akompaniamencie dla dzieci w wieku od 3 lat do 6 lat.
      StPr/24/0397
      wynagrodzenie od od 1 097 do 1 124 PLN

      Edukacja i rehabilitacja dziecka z autyzmem. Opracowanie i realizacja planu IPET. Realizacja zadań statutowych
      StPr/24/0398
      wynagrodzenie od od 4 908 do 5 915 PLN

      utrzymanie porządku i czystości w otoczeniu budynku urzędu, wykonywanie prostych prac naprawczych wewnątrz i na zewnątrz budynku urzędu, pielęgnowanie zieleni
      StPr/24/0388
      wynagrodzenie od od 4 660 PLN

      Kompletowanie i pakowanie towaru.
      StPr/24/0383