Kucharz

Miejsce pracy: Kożuszki Parcel 42 a, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: przygotowanie śniadań i obiadów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 10.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • Znajomość systemu HACCP
      Pracodawca: SODEXO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: Jutrzenki 137, 02-231 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Dominika Przysowa
      Numer telefonu: 600988522
      E-mail: dominika.przysowa@sodexo.com
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Pllanowanie i prowadzenie pracy wychowawczo-dydaktyczno-opiekuńczej.Dostosowanie treści metod i organizacji nauczania do możliwości psychofizycznych dzieci.
      StPr/22/0701
      wynagrodzenie od od 3 424 PLN

      Prowadzenie zajęć z j. angielskiego dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Realizacja podstawy programowej wychowania przedszkolnego oraz zadań statutowych.
      StPr/22/0702
      wynagrodzenie od od 800 do 1 000 PLN

      Sporządznie opinii psychologicznych dla uczestników ŚDS (wstępnych, po okresie adaptacji, aktualizacyjnych), prowadzenie indywidualnych konsultacji i porad dla uczestników, prowadzenie treningów interpersonalnych z uczestnikami.
      StPr/22/0694
      wynagrodzenie od od 753 PLN

      Edukacja i rehabilitacja dziecka z autyzmem. Opracowanie i realizacja planu IPET. Realizacja zadań statutowych przedszkola.
      StPr/22/0686

      • obsługa klientów • obsługa kasy fiskalnej • wykładanie towaru
      StPr/22/0687
      wynagrodzenie od od 25,5 PLN

      StPr/22/0679

      Prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą.
      StPr/22/0662
      wynagrodzenie od od 3 100 PLN

      przygotowanie śniadań i obiadów
      StPr/22/0640
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      rozmieszczenie produktów na magazynie, rozładunek i załadunek towarów z dostaw/transportów, kompletowanie dokumentacji potrzebnej dla procesów wysyłek, obsługa skanera, wsparcie pozostałych procesów w magazynie (orzyjęcie towaru, wysyłka towaru).
      10/9/2022
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN