KASJER-SPRZEDAWCA

Miejsce pracy: Pokoju 3A, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: • obsługa klientów • obsługa kasy fiskalnej • wykładanie towaru
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 22.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 25,5 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • Książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Gram Sadeccy sp.j
      Adres: Górna 32, 09-402 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Anna CIECHANIAK
      Numer telefonu:
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście
      Program stażu
      StPr/22/0630
      wynagrodzenie od 1 565 PLN

      malowanie, gipsowanie, glazura, terakota, ścianki i sufity k/g, elewacje
      StPr/22/0805
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      • obsługa klientów • obsługa kasy fiskalnej • wykładanie towaru
      StPr/22/0605
      wynagrodzenie od od 25,5 PLN

      StPr/22/0606

      StPr/22/0607

      Wykonywanie prac ogrodniczych.
      StPr/22/0588
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      rozmieszczenie produktów na magazynie, rozładunek i załadunek towarów z dostaw/transportów, kompletowanie dokumentacji potrzebnej dla procesów wysyłek, obsługa skanera, wsparcie pozostałych procesów w magazynie (orzyjęcie towaru, wysyłka towaru).
      10/9/2022

      - przeglądy prewencyjne taboru kolejowego (elektrycznych zespołów trakcyjnych) - wykonywanie napraw (z zakresu elektryki, automatyki i/lub mechaniki) - obsługa maszyn i urządzeń podczas wykonywania przeglądów i napraw - nadzór nad właściwym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń - diagnozowanie i usuwanie usterek - sporządzanie protokołów z wykonanych prac serwisowych
      StPr/22/0586

      Przyjęcie towaru zgodnie ze specyfikacją, uzupełnianie towaru na lokalizacjach magazynu wysokiego składowania, właściwa selekcja jakościowa - ilościowa towarów, kompletacja produktów zgodnie z zamówieniem, udział w inwentaryzacjach oraz wyjaśnianie rozbieżności poinwentaryzacyjnych, inicjatywa w zakresie poprawy jakości oraz usprawnień w pracy, przestrzeganie zasad obsługi i kontroli użytkowanego sprzętu, w tym prowadzenie codziennej kontroli wózków widłowych
      90/9/2022
      wynagrodzenie od od 4 800 PLN

      • rozmieszczanie produktów na magazynie, • rozładunek i załadunek towarów z dostaw/transportów, • kompletowanie dokumentacji potrzebnej dla procesów wysyłek, • obsługa skanera, • wsparcie pozostałych procesów w magazynie (przyjęcie towaru, wysyłka towaru).
      89/9/2022