Elektryk

Miejsce pracy: Batalionów Chłopskich 3/7, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: - obsługa i konserwacja agregatów prądotwórczych. - obsługa i konserwacja rozdzielni elektrycznych SN i NN, - bieżąca kontrola stanu urządzeń elektrycznych i instalacji oraz ich konserwacja, - usuwanie usterek urządzeń elektrycznych zgłaszanych przez pracowników Szpitala, - wykonywania napraw urządzeń elektrycznych dostarczanych do warsztatu naprawczego, - wykonywania montażu i demontażu urządzeń elektrycznych, - kontrola stanu oświetlenia całego szpitala i bieżąca wymiana źródeł światła, - usuwanie usterek w pracy elektrycznych urządzeń sterowniczych, - czynny udział w pracach awaryjnych i remontowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 25.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • obsługa urzadzeń elektycznych
    • kurs-Elektryk
    • Świadectwo kwalifikacji E-1 uprawniającego do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektrycznych
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Umiejętność 1] : kurs SEP Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: C2 - biegły, w piśmie: C2 - biegły
      Pracodawca: Zespół Opieki Zdrowotnej Szpitala Powiatowego w Sochaczewie
      Adres: Batalionów Chłopskich 3/7, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowiec
      Osoba do kontaktu: Jan Paradowski
      Numer telefonu: 468649560
      E-mail: kadry@szpitalsochaczew.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      malowanie, gipsowanie, glazura, terakota, ścianki i sufity k/g, elewacje
      StPr/22/0805
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      • obsługa klientów • obsługa kasy fiskalnej • wykładanie towaru
      StPr/22/0605
      wynagrodzenie od od 25,5 PLN

      StPr/22/0606

      StPr/22/0607

      Wykonywanie prac ogrodniczych.
      StPr/22/0588
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      rozmieszczenie produktów na magazynie, rozładunek i załadunek towarów z dostaw/transportów, kompletowanie dokumentacji potrzebnej dla procesów wysyłek, obsługa skanera, wsparcie pozostałych procesów w magazynie (orzyjęcie towaru, wysyłka towaru).
      10/9/2022

      - przeglądy prewencyjne taboru kolejowego (elektrycznych zespołów trakcyjnych) - wykonywanie napraw (z zakresu elektryki, automatyki i/lub mechaniki) - obsługa maszyn i urządzeń podczas wykonywania przeglądów i napraw - nadzór nad właściwym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń - diagnozowanie i usuwanie usterek - sporządzanie protokołów z wykonanych prac serwisowych
      StPr/22/0586

      Przyjęcie towaru zgodnie ze specyfikacją, uzupełnianie towaru na lokalizacjach magazynu wysokiego składowania, właściwa selekcja jakościowa - ilościowa towarów, kompletacja produktów zgodnie z zamówieniem, udział w inwentaryzacjach oraz wyjaśnianie rozbieżności poinwentaryzacyjnych, inicjatywa w zakresie poprawy jakości oraz usprawnień w pracy, przestrzeganie zasad obsługi i kontroli użytkowanego sprzętu, w tym prowadzenie codziennej kontroli wózków widłowych
      90/9/2022
      wynagrodzenie od od 4 800 PLN

      • rozmieszczanie produktów na magazynie, • rozładunek i załadunek towarów z dostaw/transportów, • kompletowanie dokumentacji potrzebnej dla procesów wysyłek, • obsługa skanera, • wsparcie pozostałych procesów w magazynie (przyjęcie towaru, wysyłka towaru).
      89/9/2022

      Zajęcia dydaktyczne w zakresie rytmicznych i muzyczno-ruchowych z dziećmi w wieku 3-6 lat.
      StPr/22/0523
      wynagrodzenie od od 500 PLN