Zamknij
REKLAMA

Młodzieszyn: krewki 65-latek obezwładniony przez policję

14:06, 11.05.2022 | KPP Sochaczew
Skomentuj foto poglądowe: policja.pl
REKLAMA

Policjanci zatrzymali 65-letniego mieszkańca gminy Młodzieszyn podejrzanego o wieloletnie znęcanie się nad żoną. Mężczyzna w trakcie zatrzymania odepchnął policjanta i złapał za metalowy pręt. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z sochaczewskiej komendy zostali powiadomieni, że 65-letni mężczyzna wszczął awanturę i jest agresywny wobec domowników. Na miejsce pojechali funkcjonariusze referatu patrolowo-interwencyjnego.

Policjanci poinformowali go o zatrzymaniu, a wtedy nietrzeźwy mężczyzna odepchnął policjanta i złapał za metalowy pręt. Mieszkaniec gminy Młodzieszyn został obezwładniony i trafił do policyjnego aresztu. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało 1,5 promila. Dodatkowo ustalono, że agresywny mężczyzna od wielu lat stosuje przemoc fizyczną i psychiczną wobec swojej żony.

W Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie usłyszał zarzuty. Będzie odpowiadał za znęcanie się nad członkiem najbliższej rodziny, naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza i stosowanie groźby w celu zmuszenia funkcjonariuszy do zaniechania prawnej czynności służbowej w postaci zatrzymania.

Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji, zakazu zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną, zobowiązania do powstrzymywania się od nadużywania alkoholu, a także nakazu opuszczenia wspólnie zajmowanego lokalu.

Podejrzanemu grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

(KPP Sochaczew)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%