Zamknij
REKLAMA

Mieszkaniec Błonia narozrabiał w Sochaczewie, straty to kilkaset złotych

11:45, 10.05.2022 | KPP Sochaczew
Skomentuj
REKLAMA

Mieszkaniec gminy Błonie usłyszał zarzut uszkodzenia skrzynki elektrycznej przy jednej z posesji na ul. Chopina w Sochaczewie. Mężczyzna kopał w nią, a następnie przechylił, co ostatecznie doprowadziło do jej uszkodzenia. Za popełnione przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Do Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie wpłynęło zgłoszenie, że nieznani sprawcy chwilę wcześniej uszkodzili skrzynkę elektryczną przy jednej z posesji na ul. Chopina. Na miejsce pojechał patrol policjantów referatu patrolowo-interwencyjnego.

Po krótkiej rozmowie ze zgłaszającą, policjanci wyruszyli na poszukiwanie sprawców. Tuż przed rondem Jana Pawła II zauważyli dwóch nietrzeźwych mężczyzn, którzy odpowiadali rysopisem osobom podejrzewanym o uszkodzenia mienia. Obydwaj zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie.

Ustalono, że za uszkodzenie skrzynki odpowiada 32-letni mieszkaniec Błonia. Z zabezpieczonego nagrania monitoringu widać, jak mężczyzna kopie skrzynkę, a następnie przechyla. Szkody powstałe w wyniku jego działania wyniosły kilkaset złotych.

Policjanci przedstawili mu zarzut uszkodzenia mienia. Mężczyzna przyznał się do popełnionego przestępstwa, które jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

(KPP Sochaczew)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

TonyTony

3 0

Pewnie pierwszy raz w życiu widział coś takiego i nie wiedział do czego służy 🤣 22:56, 10.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PeterPeter

0 0

Może u niego takich nie ma. 08:53, 11.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

boguszbogusz

0 1

co robiła tu menda z błonia? zapewne przyjechał po działe. W błoniu sama patola w Socho jest trochę lepiej 21:02, 12.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%