Zamknij
REKLAMA

Teresin: wszedł na posesję, przerzucił rower przez ogrodzenie i odjechał

15:25, 25.11.2021 | KPP Sochaczew
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci ustalili i zatrzymali 32-letniego mieszkańca gminy Kampinos podejrzanego o kradzież roweru. Sprawca usłyszał już zarzut i przyznał się do popełnionego przestępstwa. Za ten czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W sierpniu na terenie gminy Teresin doszło do kradzieży roweru, który stał na posesji. Nieznany wtedy sprawca wszedł w nocy na działkę zgłaszającej, przerzucił rower przez ogrodzenie i odjechał. Policjanci starali się ustalić dane mężczyzny, który popełnił przestępstwo. Podjęte wtedy działania niestety nie doprowadziły do jego zatrzymania i dochodzenie zostało umorzone.

Umorzenie postępowania nie oznacza wcale, że policjanci o nim zapominają. W przypadku uzyskania istotnych informacji mogących doprowadzić do ustalenia i zatrzymania sprawcy, można je podjąć na nowo. I tak właśnie było w przypadku dochodzenia dotyczącego kradzieży roweru.

Funkcjonariusze referatu operacyjno – rozpoznawczego ustalili, że sprawcą jest 32-letni mieszkaniec gminy Kampinos. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do sochaczewskiej komendy, gdzie ogłoszono mu zarzut kradzieży roweru. Przyznał się do popełnionego przestępstwa zagrożonego karą do 5 lat pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

(KPP Sochaczew)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%