Zamknij
REKLAMA

Niebezpiecznie w Kozłowie Szlacheckim, jest komentarz KPP Sochaczew

13:06, 27.09.2021 | KPP Sochaczew
Skomentuj
REKLAMA

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w sobotę w Kozłowie Szlacheckim. Kierowca dafa wjechał do rowu, by uniknąć zderzenia z pojazdem osobowym. Powodem nagłego zatrzymania hondy na drodze był sypiący się piasek z niezabezpieczonej przyczepy.

[FOTORELACJA]10827[/FOTORELACJA]

W sobotę policjanci dostali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym do którego doszło w Kozłowie Szlacheckim. We wskazane miejsce ruszyli funkcjonariusze ruchu drogowego.

Z ich ustaleń wynika, że kierowca ciężarówki przewoził piasek, który z niezabezpieczonej przyczepy, sypał się za szybę jadącego za nim pojazdu osobowego. W pewnym momencie kierowca hondy wyprzedził auto wiozące ładunek, gwałtownie zahamował i wysiadł ze swojego samochodu.

Obciążony pojazd ciężarowy ma dłuższą drogę hamowania niż auto osobowe. Celowe, gwałtowne hamowanie przed pojazdem ciągnącym wielotonowy ładunek może mieć przykre konsekwencje. Aby uniknąć zderzenia z hondą, kierowca pojazdu marki DAF wjechał do rowu. W wyniku tego zdarzenia ciężarówka została uszkodzona, a przewożony piasek wysypał się. Do kierowcy wezwano karetkę pogotowia, ale na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń.

Policjanci nałożyli mandat karny na kierowcę hondy za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym. Drugi kierowca otrzymał mandat za przewożenie niezabezpieczonego ładunku.

asp. Agnieszka Dzik

[ZT]59857[/ZT]

 

(KPP Sochaczew)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

BRCBRC

8 0

Z OC osobówki pokryć koszty całego zdarzenia. W końcu może zrozumie jak trzeba zachowywać się na drodze. Od wymierzania kary są instytucje takie jak Policja, a nie zajechać drogę i ostro hamować. Bezmyślne zachowanie. 15:36, 27.09.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

JaJa

4 0

Typowy bez mózg. 19:55, 27.09.2021


Obserwator Obserwator

5 0

Za taki chuligański wyczyn młodemu Panu ,,Z,, zabrałbym dożywotnio uprawnienia ,i kazał zapłacić za szkody ,jeśli ma jakieś,, ale,, do firmy zajmującej się wydobyciem żwiru to nie powinien załatwiać tego w ten sposób 20:41, 27.09.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

MLODY PAN ,,Z,,MLODY PAN ,,Z,,

1 0

Lepiej żebym się nie dowiedział kim jesteś bo będziesz dożywotnio przeze mnie Napier**Ala**ny 10:18, 30.09.2021


REKLAMA
0%