Zamknij
REKLAMA

Stacja PKP Teresin. Śmiertelne potrącenie pieszego przez pociąg, są utrudnienia

11:53, 09.08.2021 | Red.
Skomentuj
REKLAMA

Po godzinie 11.00 9 sierpnia przy stacji kolejowej Teresin Niepokalanów doszło do potrącenia pieszego przez pociąg. W wyniku zdarzenia ruch pociągów na trasie Warszawa - Kutno jest utrudniony.

Jak podaje PKP:

- Niektóre pociągi mogą być opóźnione, odwołane, kursujące w skróconej relacji. Opóźnienia pociągów mogą ulegać zmianie. 

Więcej informacji wkrótce. 

AKTUALIZACJA 12.45

Niestety wypadek okazał się śmiertelny. Nie żyje mężczyzna potrącony przez pociąg.  Więcej na ten temat asp. Agnieszka Dzik, oficer prasowy KPP Sochaczew.

- Dzisiaj kilka minut po 11.00 w Teresinie doszło do potrącenia mężczyzny przez pociąg osobowy. Na miejscu pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora będą ustalać przebieg zdarzenia, a także ustalać tożsamość zmarłego mężczyzny. Przesłuchiwani są świadkowie. Na tę chwilę ruch kolejowy w kierunku Sochaczewa jest zablokowany. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Jak z kolei poinformował nas kpt Rafał Krupa z KPPSP w Sochaczewie:

- Pociągiem podróżowało 500 osób. Żaden z pasażerów PKP nie ucierpiał. Strażacy zabezpieczali opuszczanie pociągu przez podróżnych. Obecnie na miejscu został już tylko zastęp OSP Niepokalanów, który zabezpiecza miejsce zdarzenia oraz policja, która ustala okoliczności zdarzenia.

 

(Red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

PasażerPasażer

1 0

Coś wiadomo? 14:06, 09.08.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

JózekJózek

3 0

Wiadomo, że maszynista był trzeźwy. 14:14, 09.08.2021


REKLAMA
0%