Zamknij
REKLAMA

Wypadek z udziałem motocykla: motocyklistą zaopiekowali się mieszkańcy

11:56, 03.08.2021 | OSP Słubice/ Red.
Skomentuj OSP Słubice
REKLAMA

W minioną sobotę w ciągu DW 575 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocykla i samochodu osobowego. W wyniku zdarzenia kierowca jednośladu trafił do szpitala. Zanim na miejsce wypadku przybyły służby, motocyklistą zaopiekowali się mieszkańcy.

[FOTORELACJA]10634[/FOTORELACJA]

Do zdarzenia doszło w Słubicach (powiat płocki) za marketem w sobotę 31 lipca około południa. Według nieoficjalnych informacji kierująca osobówką skręcając na parking zauważyła jadącego z przeciwnej strony – w kierunku Iłowa – motocyklisty i doprowadziła do zdarzenia.

Motocyklista uskarżał się na ogólne bóle, jakie powstały w wyniku zdarzenia. Mieszkańcy po przyjeździe służb oddali poszkodowanego, ale przytomnego mężczyznę, w ich ręce. Ratownicy zdecydowali jednak o konieczności przewiezienia go do szpitala.

W związku z wypadkiem na fragmencie drogi przez pewien czas ruch odbywał się wahadłowo. Przy okazji zdarzenia strażacy z OSP Słubice, którzy interweniowali na miejscu, apelują do kierowców o rozwagę:

- Zdarzenia drogowe z udziałem motocyklistów mogą mieć tragiczne skutki. Motocykliści są zdecydowanie mniej chronieni od kierowców innych pojazdów.

(OSP Słubice/ Red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

AAAAAA

0 0

"Według nieoficjalnych informacji kierująca osobówką skręcając na parking zauważyła jadącego z przeciwnej strony – w kierunku Iłowa – motocyklisty i doprowadziła do zdarzenia." - powinna zostać oskarżona o usiłowanie zabójstwa. 13:31, 03.08.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%