Zamknij
REKLAMA

20-latek za kierownicą audi i z trzema zakazami sądowymi prowadzenia pojazdów

10:45, 03.08.2021 | KPP Sochaczew
Skomentuj
REKLAMA

W trakcie kontroli drogowej okazało się, że 20-letniego kierowcę obowiązują trzy sądowe zakazy prowadzenia pojazdów. Młody mężczyzna będzie odpowiadał za niestosowanie się do orzeczonych środków karnych. Za popełnione przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z referatu operacyjno – rozpoznawczego zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę audi. Za kierownicą siedział 20-letni mieszkaniec gminy Kampinos. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że mężczyzna był trzeźwy.

Po sprawdzeniu w systemie okazało się jednak, że 20-latka obowiązują trzy sądowe zakazy prowadzenia pojazdów. W jego samochodzie był trzeźwy pasażer, który posiadał uprawnienia do kierowania.

Policjanci sporządzili dokumentację procesową. Mieszkaniec gminy Kampinos będzie odpowiadał za niestosowanie się do orzeczonych środków karnych. Za popełnione przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

(KPP Sochaczew)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

DzielnicowyDzielnicowy

4 0

Zaraz będzie 4 zakaz potem 5 zakaz i tak mu nikt nic nie zrobi bo żyjemy w kartonowym państwie bandytów . 11:46, 03.08.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%