Zamknij
REKLAMA

Kronika policyjna 10 – 16 maja. Kolizje, kradzieże i bomby

09:31, 17.05.2021 | KPP Sochaczew
Skomentuj
REKLAMA

Poniżej kronika Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie z okresu 10 – 16 maja.

10. maja

Kierujący pojazdem marki Nissan Almera nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Volvo. Na sprawcę kolizji nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło na ul. 15 Sierpnia.

Mieszkaniec Mistrzewic powiadomił, że w Brochowie podczas prac polowych znaleziono niewybuch. Policyjny pirotechnik stwierdził, że jest to pocisk artyleryjski z czasów II wojny światowej. Miejsce znalezienia niewybuchu zostało zabezpieczone do czasu przejazdu żołnierzy.

11. maja

W miejscowości Brzozów A doszło do kolizji. Kierowca pojazdu marki Toyota uderzył w sarnę, która wbiegła wprost pod nadjeżdżający samochód.

W Kozłowie Szlacheckim kierująca toyotą nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do kolizji z pojazdem marki Opel Insignia. Na sprawcę zdarzenia nałożono mandat karny.

12. maja

Policjanci zatrzymali 39-letniego mieszkańca gminy Młodzieszyn, który był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Po opłaceniu grzywny, mężczyzna został zwolniony. Do zatrzymania doszło w Żukowie.

Policjanci zostali wezwani do jednego ze sklepów na ul. 15 Sierpnia w związku ujęciem sprawcy kradzieży alkoholu i artykułów przemysłowych. Policjanci ukarali mężczyznę wysokim mandatem karnym.

13. maja

Na ulicy Warszawskiej doszło do kolizji motoroweru z pojazdem marki Skoda Fabia. Na sprawcę zdarzenia drogowego nałożono mandat karny.

Policjanci zostali powiadomieni, że nieznani sprawcy ukradli metalowe przęsła ogrodzeniowe. Do zdarzenia doszło w Paprotni.

14. maja

Do sochaczewskiej komendy wpłynęło zgłoszenie, że nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne z pojazdu marki Seat Ibiza zaparkowanego na ul. Warszawskiej.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Opel Astra, którym kierowała mieszkanka Łodzi. Ponieważ kobieta ponad dwukrotnie przekroczyła dozwoloną prędkość, policjanci zatrzymali jej prawo jazdy, ukarali mandatem i nałożyli punkty karne. Do zdarzenia doszło w Kozłowie Biskupim.

15. maja

Policjanci zostali powiadomieni, że mężczyzna zapłacił za część do pojazdu i nie otrzymał zamówienia, ani zwrotu pieniędzy.

Policjanci zostali powiadomieni o ujęciu sprawcy kradzieży sklepowej. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na ul. 15 Sierpnia.

16. maja

Policjanci zostali powiadomieni, że nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne z pojazdu marki Volkswagen Golf zaparkowanego w Bielicach.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Honda. W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że mężczyzna ma ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.

(KPP Sochaczew)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%