Zamknij
REKLAMA

20-letni nożownik z Żyrardowa zatrzymany. Za próbę zabójstwa grozi mu dożywocie

15:32, 15.04.2021 | KPP Zyrardów
Skomentuj foto poglądowe policja.pl
REKLAMA

Mężczyzna podejrzany o usiłowanie zabójstwa 40-latka został bardzo szybko zatrzymany przez żyrardowskich policjantów. Na wniosek śledczych i prokuratora, decyzją sądu został tymczasowo aresztowany. Grozi mu nawet dożywocie.

Dyżurny żyrardowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że u zgłaszającego zjawił się sąsiad z ciętymi ranami na dłoniach. Z relacji poszkodowanego 40-latka wynikało, że podczas spożywania alkoholu ze współlokatorem doszło między nimi do kłótni. Wtedy to 20-latek chwycił za dwa noże i zranił w dłonie starszego kolegę. Na miejsce natychmiast pojechali żyrardowscy policjanci. Powiadomione zostały również służby medyczne. Karetką pogotowia ranny mężczyzna został zabrany do szpitala. W wyniku podjętych czynności jeszcze tej samej nocy, kilka godzin po zdarzeniu żyrardowscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o usiłowanie zabójstwa. 20-latek trafił do policyjnego aresztu.

Jak ustalili śledczy, młody mężczyzna był poszukiwany przez organy ścigania do odbycia kary pozbawienia wolności za inne przestępstwa. W Prokuraturze Rejonowej w Żyrardowie zatrzymanemu przedstawiono zarzuty usiłowania zabójstwa. Na wniosek śledczych i prokuratury żyrardowski sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące. Grozi mu nawet kara dożywotniego więzienia.

Autor: sierż. Monika Michalczyk

(KPP Zyrardów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

BezbronnyBezbronny

3 0

Zero litości dla gada. Tylko kara dożywocia dla tego potencjalnego zabójcy zagwarantuje nam bezpieczne wyjście z domu. 15:46, 15.04.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Mirek Mirek

4 0

Dożywotnich prac, kopanie rowów itd. a nie grania w celi w gry i leżenie przed telewizorem, jak reszta darmozjadów!! 15:50, 15.04.2021


REKLAMA
0%