Zamknij
REKLAMA

Kronika KPP Sochaczew 19 - 25 października. 11-latka przyłapana na kradzieży

09:07, 26.10.2020 | KPP Sochaczew
Skomentuj
REKLAMA

Poniżej kronika policyjna Komendy powiatowej Policji w Sochaczewie z okresu 19 – 25 października. 

19.10.

Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że nieznany sprawca włamał się na jej konto na portalu społecznościowym i wysyłał w jej imieniu prośby o wykonanie przelewu pieniędzy. Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew.

Policjanci przyjęli zawiadomienie z którego wynika, że mieszkanka Sochaczewa kupiła przez internet torebkę o wartości kilkuset złotych, lecz nie otrzymała zamówionego towaru, ani zwrotu pieniędzy.

 

20.10.

Policjanci zatrzymali 28 –letniego mieszkańca gminy Nowa Sucha, który był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zatrzymania doszło w Kozłowie Biskupim.

Do sochaczewskiej komendy wpłynęło zgłoszenie, że nieletnia mieszkanka miasta została przyłapana na kradzieży. Jedenastolatka została przekazana pod opiekę ojca. Do zdarzenia doszło na ul. Hubala.

 

21.10.

Mieszkaniec Sochaczewa powiadomił, że nieznany sprawca włamał się do mieszkania i ukradł biżuterię. Do zdarzenia doszło na ul. Prezydenta R. Kaczorowskiego.

Nieznany sprawca uszkodził przęsła ogrodzeniowe oraz osłony ościeżnicy w altanie. Do zdarzenia doszło w Gawłowie.

 

22.10.

Policjanci dostali zgłoszenie, że nieznany sprawca ukradł dokumenty zgłaszającej oraz członka jej rodziny. Do zdarzenia doszło w Młodzieszynie.

Mieszkaniec Sochaczewa powiadomił, że nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne z pojazdu zaparkowanego na ul. Senatorskiej.

 

23.10.

W Januszewie doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 29 – letni mieszkaniec gminy Młodzieszyn stracił panowanie nad BMW i uderzył w słup energetyczny. Mężczyzna zmarł na miejscu. Na miejscu pracowali policjanci, którzy wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności wypadku.

Kierujący pojazdem marki Peugeot doprowadził do zderzenia z 74 – letnią rowerzystką. Kobieta została przewieziona do szpitala. Do zdarzenia doszło w Teresinie.

 

24.10.

Policjanci dostali zgłoszenie o kradzieży sklepowej. Na sprawcę wykroczenia nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło na ul. Hubala.

Kierujący citroenem podczas cofania doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Peugeot. Na sprawcę nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło w Rozlazłowie.

 

25.10.

Na Al. 600 – lecia kierujący pojazdem BMW nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do kolizji z pojazdem tej samej marki. Na sprawcę zdarzenia drogowego nałożono mandat karny.

Policjanci dostali zgłoszenie, że grupa nietrzeźwych mężczyzn zaczepia przechodniów. Podczas wykonywanych czynności zatrzymano 41 – letniego mężczyznę, który znieważył interweniującego policjanta. Badanie wykazało, że zatrzymany miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Doprowadzono go do sochaczewskiej komendy i osadzono w policyjnym areszcie. Do zdarzenia doszło na ul. Sienkiewicza.

(KPP Sochaczew)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Jurek Jurek

7 0

Nie było żadnych zatrzymań po protestach?? Jarus nie obiecał podwójnych wynagrodzen?? Tak samo się należy jak za walkę z covidem! 10:02, 26.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA