Zamknij
REKLAMA

Kolejna śmierć nad wodą. Znaleziono zwłoki mieszkańca powiatu sochaczewskiego

12:30, 11.08.2020 | KPP Nowy Dwór Mazowiecki
Skomentuj
REKLAMA

Wczoraj na terenie gminy Leoncin, w niewielkim akwenie wodnym ujawniono zwłoki mężczyzny. Apelujemy o rozsądek podczas korzystania z wypoczynku i kąpieli nad wodą.

 

10 sierpnia 2020 r. chwilę po godz. 8.00  rano z niewielkiego zbiornika wodnego w Małej Wsi przy drodze wyłowiono zwłoki mężczyzny. Rano właściciel posesji, gdzie znajduje się staw, zaniepokoił się widokiem pozostawionej na brzegu odzieży i brakiem osób w pobliżu. O powyższym powiadomił policję. Na miejscu natychmiast pojawili się funkcjonariusze z komisariatu policji w Czosnowie oraz straż pożarna. Podczas przeczesywania dna stawu natrafiono na zwłoki mężczyzny, które wyciągnięto na brzeg. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon.

Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Czosnowie ustalił, że to 61- latek z powiatu sochaczewskiego, który w ostatnim czasie przebywał na terenie gminy Leoncin.

Na miejscu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim  pracowali czosnowscy policjanci, grupa dochodzeniowo- śledcza i technik kryminalistyki. Decyzją prokuratora ciało skierowano na sekcję zwłok.

PAMIĘTAJMY:1. Należy kąpać się wyłącznie w miejscach wyznaczonych i nadzorowanych przez osoby do tego uprawnione.2. Nie wolno zażywać kąpieli po spożyciu alkoholu.3. Nie należy skakać do zbiorników wodnych, których nie znamy.4. Przed kąpielą należy oswoić się z temperaturą wody, szczególnie podczas wysokiej temperatury powietrza.5. Będąc nad wodą z dziećmi, nie można pozostawiać ich bez nadzoru, nawet jeśli jest to staw na własnej posesji.

st. asp. Joanna Wielocha

(KPP Nowy Dwór Mazowiecki)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA