Zamknij
REKLAMA

Kronika policyjna  27 lipca - 2 sierpnia. Złodziej 270 litrów oleju napędowego poszukiwany

08:17, 03.08.2020 | KPP Sochaczew
Skomentuj
REKLAMA

Poniżej kronika Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie z okresu od 27 lipca  do 2 sierpnia. 

27.07.

Policjanci dostali zgłoszenie, że nieznany sprawca ukradł portfel w którym były pieniądze i dokumenty. Do zdarzenia doszło na ul. Pokoju.

Policjanci zostali powiadomieni o ujęciu sprawcy kradzieży sklepowej. Mundurowi nałożyli na mężczyznę mandat karny. Do wykroczenia doszło na Al. 600 – lecia.

28.07.

Kierujący pojazdem marki Scania nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i doprowadził do zderzenia z Volkswagenem Golfem. Do stłuczki doszło w Młodzieszynie na ul. Sochaczewskiej.

Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że nieznany sprawca zarysował powłokę lakierniczą pojazdu marki Renault Clio. Do zdarzenia doszło na ul. Próżnej.

29.07.

Policjanci zostali powiadomieni, że nieznany sprawca ukradł z naczepy dwa aluminiowe najazdy warte kilka tysięcy złotych. Do zdarzenia doszło w Paprotni.

Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że nieznany sprawca, że nieznany sprawca ukradł jego rower pozostawiony na parkingu. Do zdarzenia doszło w miejscowości Kożuszki – Parcel.

30.07.

Nieznany sprawca ukradł telefon komórkowy należący do 56 – letniego mieszkańca Sochaczewa. Do zdarzenia doszło na ul. Chełmońskiego.

Nieznany sprawca ukradł około 270 litrów oleju napędowego z koparki zaparkowanej w Nowym Żylinie.

31.07

Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że nieznany sprawca ukradł motocykl Honda CB 600F Hornet, radioodtwarzacz samochodowy i pilarkę. Do zdarzenia doszło na ul. Spółdzielczej.

Policjanci zatrzymali 45 – letniego mieszkańca gminy Nowa Sucha, poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Mężczyzna trafił do placówki penitencjarnej.

01.08.

Policjanci dostali zgłoszenie, że nieznany sprawca dostał się do konta bankowego mieszkanki Sochaczewa i wykonał przelew. Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew.

Nieznany sprawca podczas wykonywanego manewru cofania doprowadził do kolizji z pojazdem marki Range Rover, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło na ul. Młynarskiej.

02.08.

Policjanci zatrzymali prawo jazdy 25 – letniemu mieszkańcowi gminy Kampinos, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o więcej niż 50 km/h. Do zdarzenia doszło w Kozłowie Biskupim.

Mieszkaniec gminy Teresin kierował Audi znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 2,5 promila. Mężczyzna trzeźwieje w policyjnym areszcie. Do zdarzenia doszło w Kątach.

(KPP Sochaczew)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA