Zamknij
REKLAMA

Dziecko i jego telefon. Paser namierzony, zatrzymanie złodzieja to tylko kwestia czasu

14:49, 22.01.2020 | KPP Sochaczew
REKLAMA
Skomentuj

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 33-letniemu mieszkańcowi Sochaczewa podejrzanemu o paserstwo. Odzyskany telefon komórkowy zostanie zwrócony właścicielce. Nie uniknie odpowiedzialności również osoba, która przywłaszczyła telefon.

 

Mieszkanka powiatu sochaczewskiego zgłosiła, że nieznany sprawca przywłaszczył telefon komórkowy jej małoletniego syna. Gdy zorientowali się, że smartfon zniknął, próbowali nawiązać połączenie, ale komórka była już wyłączona.

Policjanci ustalili, że telefon jest w posiadaniu 33-letniego mieszkańca Sochaczewa. W trakcie przeszukania jego domu odzyskali telefon, który zostanie zwrócony właścicielce. Mężczyzna wyjaśnił funkcjonariuszom, że kupił komórkę po okazyjnej cenie. Biorąc jednak pod uwagę inne okoliczności tej sprawy, mógł podejrzewać, że sprzęt pochodzi z przestępstwa.

Sochaczewian został doprowadzony do sochaczewskiej komendy, gdzie przedstawiono mu zarzut paserstwa. Za popełnione przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Zatrzymanie osoby, która odpowiada za przywłaszczenie telefonu jest kwestią czasu.

(KPP Sochaczew)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone