Zamknij
REKLAMA

Kronika policyjna 29 listopada - 1 grudnia. Wypadek w Rokotowie, pasażerka ze złamanym kręgosłupem

10:28, 02.12.2019 | M.F
Skomentuj
REKLAMA

Poniżej kronika policyjna z okresu od 29 listopada do 1 grudnia. Do najpoważniejszego zdarzenia drogowego doszło w piątek w Rokotowie.

 

29 listopada

W Rokotowie kierujący BMW 23-letni mieszkaniec Sochaczewa w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu. W wyniku zdarzenia pasażerka odniosła obrażenia w postaci złamania kręgosłupa.

30 listopada

W tym dniu na terenie powiatu doszło do 8 kolizji, we wszystkich przypadkach nie było osób rannych. Postępowania zostały zakończone mandatami karnymi. Do kolizji doszło w Teresinie, Paprotni, Wojtówka, Giżyce i na terenie miasta na ulicy Chopina, Kraszewskiego, Kolejowa i Pokoju.

1 grudnia

W Teresinie tuż po północy dwóch mężczyzn jechało samochodem marki Skoda, który najechał na bramę. Nie wiadomo, kto kierował pojazdem. W Skodzie znajdowali się 20 i 21- letni mieszkańcy Teresina, którzy w organizmie mieli prawie po dwa promile alkoholu w organizmie. Obydwaj mężczyźni zostali zatrzymani do wyjaśnienia.

(M.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

goscLagoscLa

1 0

Panią ranną w wypadku w Rokotowie lub jej rodzinę bardzo proszę o kontakt lepa.a@wp.pl 09:01, 03.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA