Zamknij
REKLAMA

Śmiertelne, potrójne zderzenie w gminie Błonie

14:07, 18.09.2019 | KPP Powiat Warszawski Zachodni
REKLAMA
Skomentuj

W miejscowości Stare Faszczyce doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W zdarzeniu udział wzięły dwa pojazdy i rowerzysta. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń kierujący rowerem zmarł. W tym roku na terenie powiatu warszawskiego zachodniego doszło już do dziesięciu tak tragicznych wypadków drogowych, w których śmierć poniosło trzynaście osób. Policjanci apelują o ostrożność na drodze.

 

Wczoraj około godziny 17.00 w miejscowości Stare Faszczyce miał miejsce tragiczny w skutkach wypadek drogowy. W zdarzeniu udział wzięły dwa pojazdy i rowerzysta. Ze wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący rowerem wyjechał z drogi podporządkowanej i zderzył się z ciężarowym mercedesem oraz nadjeżdżającą z naprzeciwległego pasa ruchu osobową toyotą. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń kierujący rowerem zmarł.

Na miejscu zdarzenia przez kilka godzin trwały czynności procesowe. Oprócz służb ratunkowych na miejscu obecny był prokurator, a także biegły z zakresu wypadków drogowych. Prowadzone śledztwo przez Prokuraturę Rejonową w Grodzisku Mazowieckim oraz policjantów pozwoli na ustalenie dokładnych okoliczności wypadku.

W tym roku na terenie powiatu warszawskiego zachodniego doszło już do dziesięciu tak tragicznych wypadków drogowych, w których śmierć poniosło trzynaście osób.

Policjanci apelują o ostrożność na drodze. Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg, zarówno do kierowców, jak i niechronionych uczestników ruchu drogowego o rozwagę, ostrożność oraz respektowanie przepisów drogowych. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na naszych drogach zależy przede wszystkim od nas samych i znajomości przepisów ruchu drogowego. Ta zasada dotyczy zarówno kierowców, motocyklistów, pieszych i rowerzystów.

(KPP Powiat Warszawski Zachodni)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone