Zamknij
REKLAMA

Miłośnicy marihuany z gminy Iłów w audi bez badań technicznych

10:42, 10.09.2019 | KPP Sochaczew
REKLAMA
Skomentuj

W miejscowości Janów, gmina Młodzieszyn, funkcjonariusze z posterunku policji w Młodzieszynie w trakcie wykonywania czynności służbowych ujawnili u mężczyzn środki odurzające.

 

7 września funkcjonariusze patrolując teren gminy Młodzieszyn w miejscowości Janów zatrzymali do kontroli pojazd marki Audi. Podczas kontroli dokumentów okazało się, że pojazd nie posiada badań technicznych. Mężczyźni za wszelką cenę chcieli odwrócić uwagę funkcjonariuszy, co wydało im się podejrzane. W toku podjętych czynności służbowych w samochodzie na siedzeniu kierującego ujawnili marihuanę o wadze 0,5 grama, natomiast pod siedzeniem pasażera ujawnili ponad 3,5 grama marihuany. W miejscu zamieszkania pasażera w toku przeszukania ujawnili jeszcze prawie 8 gramów marihuany. Mężczyźni to mieszkańcy gminy Iłów, obydwaj przyznali się do posiadania narkotyków.

(KPP Sochaczew)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

MarysiaMarysia

2 1

A polska dalej zacofana i marihuana to NARKOTYK 😂😂😂
08:44, 11.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Adam Adam

3 0

Niech zalegalizują, Ci co palą i tak będą palić Ci co nie będą to nie będą ale niech zaostrzą prawo tak jak po alkoholu bo nie wierze że upalony człowiek potrafi reagować tak samo jak trzeźwy.
A dla tych co lubią czytać i obrońców jarania:
THC otępia, człowiek jest mniej inteligentniejszy, upośledza działanie neuronów. Ci co pisza ze THC jest lecznicze to sa zwykłymi *%#)!& idiotami, THC wpływa pozytywnie jedynie na zaburzenia neurologiczne u osób chorych gdzie tradycyjna farmakologia nie pomaga, lub gdy dany pacjent jest uczulony na inne specyfiki. THC u zdrowych ludzi wywołuje trwałe zmiany w mózgu (mózgowych neuronach uszkadzaja je) które wpływają negatywnie na wiele kwestii. Widziałem niejednokrotnie upalonych jak świnie to nie potrafią zrobić zakupów w sklepie bo nic nie znajdzie, albo jak czegoś szuka po kieszeniach a trzyma to w ręku i nie jest świadomy tego... Niektórzy wiedzą o co chodzi, sam też kiedyś popalałem i wiem jak to odmóżdża 13:50, 11.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

manilmanil

0 0

a to przestepcy, dzieki naszej policji czuje sie bezpiecznie 🤣🤣🤣 21:42, 23.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone