Zamknij
REKLAMA

Kronika policyjna 9 – 11 sierpnia. Wypadek w Żelazowej Woli

09:28, 12.08.2019 | KPP Sochaczew
REKLAMA
Skomentuj

Poniżej kronika policyjna z okresu 9 – 11 sierpnia. Do najgroźniejszego zdarzenia doszło w sobotę w Żelazowej Woli. W wyniku zderzenia samochodów do szpitala trafiły dwie kobiety.

 

9. sierpnia

Nieznany sprawca podczas nieprawidłowo wykonanego manewru skręcania doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Honda, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło na Al. 600-lecia.

Mieszkaniec gminy Brochów zgłosił, że nieznany sprawca ukradł z citroena portfel z zawartością dokumentów. Do zdarzenia doszło w miejscowości Miszory.

10. sierpnia

W Żelazowej Woli doszło do wypadku drogowego. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący pojazdem marki Honda nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Subaru. Do szpitala trafiła kierująca i pasażerka drugiego z aut. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Nieznany sprawca przywłaszczył telefon komórkowy warty kilka tysięcy złotych, który należał do 42 – letniego obywatela Rosji.

11. sierpnia

Kierujący pojazdem marki Scania podczas cofania doprowadził do zderzenia z motocyklem marki Yamaha. Na sprawcę kolizji nałożono mandat karny.

Policjanci dostali zgłoszenie, że pijani rodzice opiekują się dwójką dzieci. Badanie wykazało, że matka i ojciec mają ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Roczne i czteroletnie dzieci zostały przekazane pod opiekę babci. Teraz nieodpowiedzialni opiekunowie będą tłumaczyć się przed sądem rodzinnym. Do zdarzenia doszło na terenie gminy Iłów.

(KPP Sochaczew)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone