Zamknij
REKLAMA

Akcja ratunkowa w Guzowie. Strażacy natrafili na poważny wypadek

21:40, 08.06.2019 | Redakcja
REKLAMA
Skomentuj

- W dniu dzisiejszym w godzinach porannych dwóch naszych druhów, Szymon Komorowski i Piotr Jabłoński, a także druh Adrian Bylicki z OSP Budki Piaseckie podczas jazdy samochodem natrafili na wypadek drogowy na DK50 w miejscowości Guzów – relacjonuje OSP Szymanów.

 

Dziś w godzinach rannych miał miejsce poważny wypadek samochodowy w Guzowie. Dwie osoby zostały poszkodowane. Jak relacjonuje OSP Szymanów, na strażacy na wypadek „natrafili” przypadkiem:

- W dniu dzisiejszym w godzinach porannych dwóch naszych druhów, Szymon Komorowski i Piotr Jabłoński, a także druh Adrian Bylicki z OSP Budki Piaseckie podczas jazdy samochodem natrafili na wypadek drogowy na DK50 w miejscowości Guzów.

O wypadku nasi strażacy zawiadomili dyżurnego PSK w Żyrardowie. Zabezpieczono miejsce zdarzenia, odłączono akumulatory, zapewniono dojazd służbom na miejsce zdarzenia, a przede wszystkim zajęto się udzieleniem kwalifikowanej pierwszej pomocy.

- W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy i w jednym z nich przebywały dwie osoby poszkodowane. Przy użyciu narzędzi hydraulicznych strażacy wykonali dostęp oraz ułatwili sobie przeniesienie poszkodowanych na deski ratownicze i mężczyźni zostali przekazani ZRM – relacjonują dalej druhowie z OSP Szymanów. - Serdeczne gratulacje dla wyżej wymienionych druhów za wykazanie się bardzo dobrą postawą i umiejętnościami podczas zdarzeń drogowych – kończą swoją wypowiedź.

Foto OSP Szymanów

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

MonikaMonika

0 1

Bardzo proszę o pilny kontakt rodzinę osób poszkodowanych w tym wypadku. Mój e-mail nowicka.mo@op.pl 09:48, 10.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone