Zamknij
REKLAMA

Pożar Teresin: nowe foto i info, trwa pożar w Mikołajewie

19:35, 16.10.2018 | Redakcja
REKLAMA
Skomentuj

W chwili obecnej trwa pożar stodoły, w której były zwierzęta, w Mikołajewie. Sytuacja jest rozwojowa. Na miejsce skierowano około 6 jednostek straży pożarnej. Sytuacja w Teresinie, gdzie dziś popołudniu doszło do pożaru domu zamieszkałego pożaru domu jednorodzinnego jest już opanowana.

 

Dysponujemy najświeższymi informacjami udzielonymi tusochaczew.pl przez oficera prasowego KP PSP w Sochaczewie Rafała Krupę. Pożar domu jednorodzinnego, zamieszkałego, w Teresinie jest już opanowany. Mieszkańcy opuścili budynek przed przybyciem straży pożarnej. Na miejscu pracowało w sumie 6 jednostek straży pożarnej: dwie z Teresina, jedna z Niepokalanowa i trzy z Sochaczewa. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Gryzący dym odczuwalny był przez kilka godzin w całej okolicy. Jak mówią strażacy, to pogoda sprawiła, że dym się nie unosił, lecz ścielił. 

- Drugi zastep z Teresina był dysponowany do siedziby JRG po zapasowe aparaty ochrony dróg oddechowych - relacjonuje jeden ze strażaków.

Co istotne, strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze w chwili, gdy ten był już rozwinięty. Płonęły dach i poddasze - tu zniszczenia są bardzo duże.

W niedługim czasie po tym zdarzeniu doszło do pożaru w miejscowości Mikołajew (gmina Teresin). Ogień zajął stodołę, w której na nieszczęście przebywały zwierzęta (z naszych informacji wynika, że konie). Wiemy, że na pewno część z nich udało się uratować, ale ostatecznej sytuacji nie znamy. Tu akcja gaśnicza nadal trwa, na miejsce również skierowano około sześciu jednostek straży pożarnej.

Zdjęcie z pożaru w Teresinie Sebastian Grzyb/ OSP Teresin.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone