Na sygnale

Zamknij

Czołowe zderzenie osobówki z ciężarówką, DK 92 zablokowana [AKTUALIZACJA]

M. 09:34, 15.06.2026 Aktualizacja: 13:44, 15.06.2026
Skomentuj Czołowe zderzenie osobówki z ciężarówką, DK 92 zablokowana [AKTUALIZACJA] foto KPP Sochaczew

AKTUALIZACJA: Ruch został przywrócony.

TEKST ARCHIWALNY

Na wysokości ulicy Olimpijskiej doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego z ciągnikiem siodłowym. Kierowca Forda został przewieziony do szpitala. Droga Krajowa nr 92 w tym miejscu została zablokowana dla ruchu.

::photoreport{"type":"check-for-article","item":"17381"}

W poniedziałek 15 czerwca około 8.00 rano na DK 92 (obwodnica Sochaczewa), na wysokości ul. Olimpijskiej doszło do czołowego zderzenia samochodu marki Ford z ciągnikiem siodłowym marki Mercedes.

Jak podaje Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie, kierowca forda został przewieziony do szpitala.

- Uczestnicy zdarzenia są trzeźwi. Droga Krajowa nr 92 jest obecnie zablokowana w obu kierunkach. Na miejscu pracują policjanci –

- podaje st. asp. Agnieszka Dzik z KPP Sochaczew.

Wyznaczono objazdy ulicami: Żyrardowską, Piłsudskiego oraz Olimpijską do DK 92.

- Prosimy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności oraz korzystanie z wyznaczonych tras alternatywnych –

- apelują policjanci.

Foto KPP Sochaczew

 

(M.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tusochaczew.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%